«قلیان» ۷ تالار پذیرایی را پلمب کرد

پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، از اجرای طرح سامان‌دهی باغ‌تالارها و سالن‌های پذیرایی و پلمب ۷ واحد صنفی متخلف خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۳ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، با تلاش مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت روز گذشته طرح نظارت و کنترل بر ۲۴۴ واحد صنفی باغ تالار و سالن پذیرایی در شهر تهران انجام و برای هفت واحد صنفی متخلف اخطار پلمب صادر شد. ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در ۲۴ساعت گذشته به منظور ساماندهی واحد‌های صنفی و برخورد با صنوف متخلف با حضور نمایندگان اداره بهداشت و اتحادیه صنف سالن پذیرایی و تالارداران، از ۲۴۴ واحد صنفی بازدید کردند که در بازدیدهای صورت گرفته از متصدیان ۳۵ واحد صنفی تعهد اخذ و هفت تالار پذیرایی متخلف نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی و انتظامی و همچنین بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و عرضه قلیان پلمب شد.

در این گزارش آمده است، با توجه به اینکه قانونمندسازی اصناف یکی از مأموریت های مهم معاونت نظارت بر اماکن عمومی است، پلیس تلاش می کند تا واحدهای صنفی مذکور را به محیط امنی برای برگزاری مراسم های مختلف شهروندان مبدل کنند. پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از شهروندان درخواست کرد : در صورت مشاهده یا برخورد با تخلفات صنفی، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پاسخ دادن