قیمت سکه افزایش یافت

قیمت سکه، طلا و ارز در آخرین روز پاییز
اقتصاد برتر

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز افزایش یافت به طوری که نرخ سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، ابراهیم محمد ولی ، درخصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز  قیمت هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به روز گذشته حدود ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافت و به ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید.  از ابتدای این هفته معاملات در بازار طلا و سکه پس از دو هفته تعطیلی مجددا آغاز شد، اما هنوز به روال عادی خود بازنگشته است چرا که طی این دو روز، آب و هوای بسیاری از استان‌ها بارانی بوده و متقاضی زیادی به بازار مراجعه نمی‌کرد.

محمدولی ادامه داد: قیمت هر انس جهانی طی یک هفته گذشته بیش از ۶۰ دلار افزایش یافته همچنین نرخ دلار نیز این روز‌ها روند صعودی را تجربه می‌کند به همین دلایل قیمت طلا و سکه نیز روند افزایشی دارد.رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

پاسخ دادن