قیمت طلا، سکه و قیمت ارز۹۷/۱۲/۲۷

آخرین قیمت طلا، سکه و ارز امروز یکشنبه ۹۸/۰۷/۲۱
#اقتصادبرتر

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۸۶ هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۷ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصاد برتر به نقل از تسنیم،امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به روز کاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و  ۴۹۹ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۶۲۷ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۸هزار تومان فروخته می‌شود.

سکه تمام‌بهار آزادی۴ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان
سکه طرح قدیم۴ میلیون و ۳۹۴ هزار تومان
نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و  ۴۹۹ هزار تومان
ربع‌سکه بهار آزادییک‌میلیون و ۶۲۷ هزار تومان
سکه‌گرمی۸۵۸ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۱۶ هزار و ۷۷۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۰۳٫۶ دلار معامله می‌شود.

قیمت  هر  گرم   طلای ۱۸   عیار۴۱۶ هزار و ۷۷۰ تومان
  قیمت  هر  گرم   طلای  ۲۴   عیار۵۵۶ هزار تومان
  قیمت  هر  مثقال   طلایک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان
  قیمت   اونس   طلا۱۳۰۳٫۶ دلار

به گزارش تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری  قبل تغییری نداشته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

قیمت   دلار۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان
قیمت   یورو۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت   پوند انگلیس۱۷ هزار و ۱۰۸ تومان
قیمت   درهم۳ هزار و ۵۱۱ تومان

پاسخ دادن