قیمت یورو در صرافی‌ها کاهش و دلار افزایش یافت

امروز (چهارشنبه، دهم آذرماه)  نرخ هر دلار در صرافی‌های بانکی با ۱۰۴ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۶ هزار و ۶۱۷ تومان رسید.  

تهران – اقتصادبرتر – ۱۰ آذر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه در مقایسه با روز گذشته با ۱۰۱ تومان کاهش، برابر با ۳۰ هزار و ۶۵۲ تومان بود.  امروز همچنین قیمت خرید هر دلار ۲۶ هزار و ۹۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۴۵ تومان اعلام شد. علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۵۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۲۹۱ تومان بود. این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۹ هزار و ۴۱۰ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۹ هزار و ۶۷۷ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات روز چهارشنبه، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۵۷۱ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۳ هزار و ۵۳۹ تومان معامله شد. قیمت دلار از خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و در این محدوده نوسان داشت و در مقطعی به سمت رقم ۲۷ هزار تومان نیز حرکت کرد. در شهریورماه نرخ دلار نزولی یا ثابت بود، البته برای چند روزی نیز در محدوده قیمتی ۲۸ هزار تومان معامله می‌شد اما این شرایط دوامی نداشت. قیمت دلار در هفته‌های گذشته در کانال ۲۷ هزار تومان نوسان داشته است، اما از ابتدای هفته قیمت‌ها سیر نزولی آرامی داشت به طوری که به کانال ۲۶ هزار تومان عقبگرد داشت.

پاسخ دادن