قیمت ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومانی دلار در صرافی بانکی

امروز (سه‌شنبه، ۱۶ شهریور ماه) نرخ دلار در صرافی‌های بانکی با ۵۱ تومان افزایش نسبت به دیروز به ۲۶ هزار و ۷۳۷ تومان رسید.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۳ امروز در مقایسه با روز  گذشته (دوشنبه، ۱۵ شهریور ماه)  با ۱۵۲ تومان افزایش به ۳۱ هزار و ۵۰۹ تومان رسید. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۶ هزار و ۲۰۸ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۸۸۵ تومان بود. علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۱۵۱ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۳۸۹ تومان اعلام شد. نرخ خرید یورو در این بازار ۳۱ هزار و ۳۱ تومان و نرخ فروش آن نیز ۳۱ هزار و ۳۱۳ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات روز دوشنبه (۱۵ شهریور ماه)، حواله یورو به ۲۷ هزار و ۳۱۲ تومان فروخته و حواله دلار به ۲۳ هزار و ۱۷ تومان معامله شد. قیمت دلار از خردادماه حرکت آرامی به سوی کانال ۲۵ هزار تومان شروع کرد و بیش از دو هفته در این کانال نوسان داشت و وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و سپس در صرافی بانکی به قیمت ۲۷ هزار تومان فروخته می‌شد و طی هفته گذشته روند نزولی قیمت را شروع کرده وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده و چند روزی است در این کانال قیمتی تثبیت شده است.

پاسخ دادن