ماینکس ۲۰۱۹ برگزار می‌شود

ماینکس 2019 برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat2019) از ۱۵-۱۷ مهرماه ۱۳۹۷ با حمایت شرکت ملی صنایع #مس ایران در تهران برگزار می‌شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳ مهر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مس پرس، MINEX2019 با هدف ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی، ماشین‌آلات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی ایران، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور، هم‌اندیشی با مقامات، اساتید، دست‌اندرکاران و اندیشمندان مرتبط با معدن و صنایع معدنی، معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی و سازمان‌های دولتی، معرفی منابع تأمین مالی جهت طرح‌ها و پروژه‌ها و شناسایی و معرفی توانمندی‌های معدنی ایران برگزار خواهد شد.

معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات، بورس و اقتصاد، صنایع معدنی، اکتشاف، ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست، دانشگاه و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی بخش‌های مختلف این نمایشگاه بین‌المللی هستند که در مصلی امام خمینی (ره) برپا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، ماینکس ۲۰۱۹ با حضور بیش از ۱۳۰ شرکت و بنگاه اقتصادی داخلی و خارجی از ۱۸ کشور بزرگ روز دوشنبه ۱۵ مهرماه با حضور مسئولانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام‌مهندسی معدن و بنگاه‌های بزرگ معدنی کشور در مصلی امام خمینی (ره) افتتاح خواهد شد.

پاسخ دادن