محور فیروزکوه به دلیل برف و کولاک بسته شد

برف و کولاک
اقتصاد برتر

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از انسداد محور فیروزکوه به دلیل برف و کولاک خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۵ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، سرهنگ احمد شیرانی دراین باره گفت: در ساعت ۱۲:۱۵ امروز جمعه، پنجم دی ماه ۹۹، محور فیروزکوه در حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی استان مازندران و شرق استان تهران به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شد. همچنین محور گلستان –شاهرود که به محور توسکستان معروف است هم از پیش از ظهر امروز به دلیل بارش برف مسدود شده و این وضعیت هچنان ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین از بازگشایی محورهای  زنجان –طارم و گردنه –قره آقاج که صبح امروز به دلیل بارش برف مسدوده شده بود خبر داد و گفت:  محور خلخال اسالم در استان های اردبیل و گیلان نیز با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه از صبح امروز بازگشایی شد. شیرانی از بازگشایی محور هراز نیز خبر داد وگفت: محور هراز که به دلیل بارش سنگین برف و کولاک شدید، کاهش دید و عدم ایمنی مسدود شده بود بازگشایی شده و در حال حاضر تردد در هر دو طرف این مسیر نیز به شرط داشتن زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی با تاکید بر اینکه لازم است رانندگان و مسافران از انجام هرگونه سفر غیرضروری در این ایام خودداری کنند، گفت: اما در صورت الزام به سفر به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستان الزامی است. در حال حاضر بارش برف در استان گلستان محورهای گرگان-شاهرود و آزادشهر –شاهرود و ارتفاعات محورهای قزوین، کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه را تحت تاثیر خود قرار داده است. در محور هراز و  محور شهمیرزاد-کیاسر در استان سمنان و محورهای زنجان-طارم و گردنه-قره آغاج در استان زنجان نیز تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

پاسخ دادن