مدارس تهران فردا دایر است

معاون استاندار تهران از دایر بودن مدارس شهر و استان تهران در روز شنبه ۷ دیماه خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – 6 دی 98

به گزارش #اقتصادبرتر ، محمد تقی‌‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به کاهش غلظت آلاینده ها تمامی مدارس در مقاطع مختلف استان و شهر تهران فردا شنبه 7دی دایر است. تقی زاده گفت :محدودیت زوج و فرد از درب منازل فردا اعمال نمی شود.

احتمال تعطیلی مدارس تهران از روز دوشنبه/ آلودگی هوا باز هم دانش آموزان را خانه نشین می‌کند؟

از روز دوشنبه با خروج موج بارشی، دوباره هوای تهران آلوده خواهد شد و احتمال تعطیلی مدارس وجود دارد.

آلودگی هوا از ابتدای هفته گذشته مدارس بسیاری از شهرهای کشور در استان تهران، اصفهان، مرکزی، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قزوین و قم را تعطیل کرده بود.
بنابر پیش بینی هواشناسی فردا هوای کلانشهر تهران بارانی خواهد بود اما از اواخر روز یکشنبه با خروج موج بارشی از آسمان تهران به تدریج آلاینده ‌های هوا افزایش پیدا می کند و آلودگی هوا دوباره مهمان ناخوانده شهر خواهد شد.

اخبار تعطیلی مدارس اصفهان شنبه 7 دی 98 صحت ندارد

تعطیلی مدارس اصفهان در روزهای چند هفته گذشته گرچه به منظور حفاظت از کودکان و نوجوانان و تلاش برای کاهش آلودگی شهر صورت گرفت، اما سبب مشکلات آموزشی نیز شده است. اما بر اساس آخرین اخبار اعلام شده، مدارس اصفهان فردا تعطیل نیستند و جریان آموزشی از روز شنبه 7 دی 98 بار دیگر به روال عادی باز می گردد.

برف و کولاک مدارس آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

▫️اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، از تعطیلی برخی مدارس استان به علت بارش برف و کولاک خبر داد.

پاسخ دادن