مدرسه ای در غرب تهران آتش گرفت

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب ضمن اعلام این خبر گفت :در ساعت ۱۷:۵۵ در محدوده شرق به غرب جلال آل احمد قبل از آریا فر( منطقه ۲ ) طبقه اول مدرسه ای فاقد دانش آموز دچار حریق می گردد .

تهران- اقتصادبرتر- ۲۲ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از رکنا، این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیمی از کارکنان منطقه منطقه۲ پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر می گردند و اقدامات خود را جهت تسهیل عبور و مرور و روان شدن ترافیک محدوده که بر اثر ایستادن و نگاه کردن خودروهای عبوری و مردم در محل  شده بود انجام دادند .

بهرام آبادی ادامه داد : عوامل آتش نشانی آتش به موقع در محل حاضر بودند و مشغول اطفاء حریق گردیدند و افرادی که در ساختمان و پارکینگ بودند را از موقعیت خارج کردند .

او از شهروندان خواست با دیدن حوادثی اینچنینی به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس ، عوامل امدادی و اورژانس به موقع در محل حاضر گردند و مشغول اقدامات خود گردند

او گفت: پلیس راهور فاتب تا آخرین لحظه و پس از آن نیز جهت اتمام اقدامات ایمنی و خاموش کردن آتش در محل حادثه حضور داشت و ترافیک را کنترل کرد و در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید

پاسخ دادن