مردم از تبلیغات طولانی سریال پایتخت کلافه شده اند

تبلیغات طولانی و پر حجم ابتدا ، وسط و انتهای پخش اولین قسمت سریال پایتخت ۶ ، مخاطبان را کلافه کرده است .

تهران – اقتصاد برتر – ۲ فروردین ۹۹

تبلیغات طولانی در خلال پخش اولین قسمت از سری جدید مجموعه «پایتخت»، ضمن آزار بینندگان، نویسنده این سریال را هم به انتقاد و همراهی با ببینده‌ های این سریال نوروزی واداشت. تبلیغات مابین پخش سریال سیروس مقدم در شبکه اول به اندازه‌ای بود که تقریبا هر ۱۵ دقیقه یک بار بیننده با بسته‌ای از تبلیغات چند دقیقه‌ای و تقریبا هم‌ اندازه دقایق پخش‌شده از سریال، مواجه می‌شد! به همین دلیل برخی از بینندگان اواسط سریال، تلویزیون را ترک کرده و از تداوم دیدن آن پشیمان می شوند .

محسن تنابنده  نویسنده و بازیگر پایتخت ۶ ، ساعتی پس از پخش نخستین قسمت از سریال، در واکنش به حجم بالای تبلیغات در خلال پخش، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خطاب به مخاطبان تاکید کرد: «دوستان پخش تبلیغات بازرگانی بین سریال پایتخت خارج از اراده سازندگان و بر عهده تلویزیون است.» وی در عین حال با نگارش کلماتی نسبت به حجم تبلیغات سریال پایتخت انتقاد کرده و نوشت: «ما هم مثل شما از حجم تبلیغات دلخور و کلافه هستیم.»

سریال پایتخت که یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون ایران است در ایام نوروز هر شب حدود ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش می‌شود. پخش سری اول این سریال باعث شد ، مخاطبان کمتر به شبکه های خارجی مراجعه کنند .

پاسخ دادن