مروری بر پروژه QREDO به زبان ساده

 پروژه QREDO یک فناوری عمیق یا دیپ تک و زیرساخت دیفای است که موجب می‌شود با ویژگی کراسچین بودنش تسویه حساب‌های بین زنجیره‌ای بسیار سریع تر اتفاق بیافتد و باعث راحتی کار کاربران و معامله‌گران می‌شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۷ تیر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر، امنیت این پروژه به گونه‌ای است که به واسطه فناوری PIONEERING ایجاد می‌شود و این این بدان معنا است که کلید خصوصی لایه یک هرگز تولید نمی‌شود. این پروژه بر لایه ۲ اتریوم قرار گرفته و موجب می‌شود که بتواند بسیار بهتر نسبت به خود بلاکچین اتریوم عمل نمایند.

این پروژه در نظر دارد در آینده نزدیک به صورت یک DAO یا سازمان خود مختار کاملاً غیر متمرکز تبدیل بشود.

 پروژه از یک بلاکچین برای ثبت دارایی‌های شما که در بلاکچین‌های دیگر است استفاده می‌کنند و این موضوع موجب می‌شود دارایی‌های خود را به راحتی برای هر عضو دیگر QREDO بفرستید و یا اینکه به راحتی آن را به شخصی دیگر قرض بدهید تا با آنها فعالیت نماید و از سود یا ضرر آن افراد شما هم بهره مند بشوید یا حتی به سواپ بپردازید. فناوری به نام TENDERMINT به کار گرفته شده که به موجب آن تسویه حسابها و تحویل دارایی‌های افراد در کمتر از یک ثانیه اتفاق می‌افتاد.

 توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه یک میلیارد عدد است که تا دو روز دیگر عرضه اولیه آن با نماد QRDO انجام می‌شود اما لیست شدن به صرافی‌ها چندین مدت طول می‌کشد.
نحوه تقسیم بندی توکن‌های آن به شرح زیر است :

 ۱٫ فروش خصوصی : ٧.٣ درصد.

 ۲٫ فروش عمومی : ۴ درصد.

 ۳٫ تیم : ۲۲ درصد.

 ۴٫ مشاوران : ۳.۷ درصد.

 ۵٫ سرمایه گذار : ۳۴.۳ درصد.

 ۶٫ اعتبار سنجها : ۴ درصد.

 ۷٫ اکوسیستم : ۱۱ درصد.

 ۸٫ ذخیره : ۳.۷ درصد.

 ۹٫ ‏دستریبیوشن : ١٠ درصد.

نحوه آزاد سازی توکن‌های این پروژه در عکس بالا آمده است.

 تیم :

موسسه این پروژه آنتونی فون است که بر روی پروژه‌های CLOUDSIGMA و WORKSHARE و SKYDOX سرمایه گذاری کرده و مدیر گروه مدیریتی پروژه INTERXION بوده.
این شخص در رسانه‌های معتبری چون CNBC و CNN و بولمبرگ ظاهر شده و از طرف مجله CEO MAGAZINE به عنوان کارآفرین سال مورد تقدیر قرار گرفته.

شخص دوم برایان اسپکتور نام دارد. موسس پروژه MIRCAL بوده و همچنین سه سال برای پروژه WORKSHARE کار کرده این شخص سابقه فعالیت خوب در شرکت‌های مختلفی را داشته که در لینکدین این شخص قابل مشاهده می‌باشد.

پاسخ دادن