مسابقات هفتمین دوره لیگ تیراندازی کارمندان و کارگران

مسابقات هفتمین دوره لیگ تیراندازی کارمندان و کارگران

دومین مرحله از مسابقات هفتمین دوره لیگ تیراندازی کارمندان و کارگران موسسه فرهنگی ورزشی پژواک تیراندازان( جام پژواک مهر)  با حضور ۱۴تیم به سرداوری جناب آقای علی اکبر موسایی (داور بین المللی)به میزبانی پایگاه قهرمانی و استعدادیابی هئیت تیراندازی جنوبشرق تهران برگزار گردید.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ دی ۹۹

به گزارش #اقصادبرتر، دومین مرحله از مسابقات هفتمین دوره لیگ تیراندازی کارمندان و کارگران موسسه فرهنگی ورزشی پژواک تیراندازان( جام پژواک مهر) در ۱۰ دی ماه با حضور ۱۴تیم به سرداوری جناب آقای علی اکبر موسایی (داور بین المللی)به میزبانی پایگاه قهرمانی و استعدادیابی هئیت تیراندازی جنوبشرق تهران برگزار گردید.

تیم های شرکت کننده در این دوره عبارتند از:گالری طلا و جواهر کهربا،شرکت حریق نورد پارس،هوافضا تهران،تیرگسترش نوین،تأمین اجتماعی نیروهای مسلح،شرکت بیمه ایران،هیات تیراندازی جنوبشرق تهران،هوافضا استان زنجان شرکت آرسین الف، هوافضا استان خراسان رضوی، شرکت نبوغ تجارت فردا،شرکت آرسین ب،انجمن تیراندازی کارگری استان البرز و شرکت فراساحل شرقی می باشند.

🏆که در پایان این مرحله از رقابت نتایج ذیل حاصل گردید
نفرات برتر رشته تفنگ بادی :
رویا صبح خیز(شرکت آرسین الف)
هادی قره باغی(شرکت آرسین الف)
فاطمه حسین زاده(هوافضا تهران)
در تپانچه بادی:
محمود سبحانی(هوافضا خراسان رضوی)
جواد احمدی(هوافضا تهران)
محمدرضا محمودی(آرسین الف)

🔺همچنین در رقابت های تیمی شرکت آرسین الف، گالری کهربا و شرکت فراساحل شرقی در جایگاه اول تا سوم قرار دارند.
شایان ذکر است برای رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا تیم های هوافضا استان زنجان(در سالن هیات تیراندازی استان زنجان) و استان خراسان رضوی(در سالن تیراندازی مجموعه فرمان شهر مقدس مشهد) بصورت برخط در مسابقه شرکت نمودند

تیم های شرکت کننده در این دوره عبارتند از:گالری طلا و جواهر کهربا،شرکت حریق نورد پارس،هوافضا تهران،تیرگسترش نوین،تأمین اجتماعی نیروهای مسلح،شرکت بیمه ایران،هیات تیراندازی جنوبشرق تهران،هوافضا استان زنجان شرکت آرسین الف، هوافضا استان خراسان رضوی، شرکت نبوغ تجارت فردا،شرکت آرسین ب،انجمن تیراندازی کارگری استان البرز و شرکت فراساحل شرقی می باشند.

که در پایان این مرحله از رقابت نتایج ذیل حاصل گردید
نفرات برتر رشته تفنگ بادی :
رویا صبح خیز(شرکت آرسین الف)
هادی قره باغی(شرکت آرسین الف)
فاطمه حسین زاده(هوافضا تهران)
در تپانچه بادی:
محمود سبحانی(هوافضا خراسان رضوی)
جواد احمدی(هوافضا تهران)
محمدرضا محمودی(آرسین الف)

همچنین در رقابت های تیمی شرکت آرسین الف، گالری کهربا و شرکت فراساحل شرقی در جایگاه اول تا سوم قرار دارند.
شایان ذکر است برای رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا تیم های هوافضا استان زنجان(در سالن هیات تیراندازی استان زنجان) و استان خراسان رضوی(در سالن تیراندازی مجموعه فرمان شهر مقدس مشهد) بصورت برخط در مسابقه شرکت نمودند.

1 پیام

پاسخ دادن