مسافران از قطعی بودن پرواز خود اطلاع کسب کنند

همزمان با ابطال چند پرواز امروز، سازمان هواپیمایی کشوری اعلام‌کرد با توجه به شرایط نامساعد جوی، مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه، از انجام پروازهای خود مطلع شوند.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۳ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) پرواز شماره ۱۲۹۳ قشم ایر تهران به مقصد سنندج با زمان برنامه‌ای ۱۰ و ۲۵ دقیقه به علت بدی هوای مقصد باطل شد. همچنین پرواز شماره ۵۶۱۳ آتا تهران به مقصد اصفهان با زمان برنامه‌ای ۹ و ۵ دقیقه به علت بدی هوای مقصد باطل شد. در همین راستا سازمان هواپیمایی امروز اطلاعیه‌ داد: با توجه به شرایط جوی حاکم بر برخی از مناطق کشور و احتمال لغو و یا تاخیر در پروازها، مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه حتماً با اطلاعات پرواز فرودگاه ها و یا شرکت های هواپیمایی تماس گرفته و از وضعیت پروازها اطمینان حاصل کنند.

همچنین شرکت های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به اطلاع رسانی لازم و به موقع در خصوص وضعیت پروازها به مسافران اقدامات لازم را به عمل آورند. مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت پروازهای خود در مسیرهای داخلی فرودگاه مهرآباد، با شماره تلفن‌های، ۰۲۱۶۱۰۲۱ و ۰۲۱۴۴۶۶۵۵۱۹, ۱۹۹ و پروازهای بین‌المللی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند. بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی، هوای کشور تا سه روز آینده برفی  خواهد بود.

پاسخ دادن