مسافران ۳ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوند

اقتصادبرتر

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)اعلام کرد به دلیل شرایط جوی مسافران ۳ ساعت از قبل پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.

تهران – اقتصادبرتر – 3 بهمن 98

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل شرایط جوی مسافران ۳ ساعت از قبل پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ورود و فعالیت سامانه جدید بارشی در کشور، برودت هوا و لغزندگی محور‌های مواصلاتی از مسافران محترمی که قصد عزیمت به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را دارند، درخواست می‌شود برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کنند تا حتما ۳ ساعت قبل از زمان پرواز در ترمینال‌های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) حضور داشته باشند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت پرواز‌ها می‌توانید با سامانه اطلاعات پرواز تلفنی فرودگاه امام (ره) به شماره ۰۹۶۳۳۰ تماس حاصل کرده و یا به سایت شرکت شهر فرودگاهی به نشانی www.ikac.ir مراجعه کنید.

پروازهای فرودگاه مهرآباد طبق برنامه در حال اجراست

در اطلاعیه چهارشنبه شب فرودگاه مهرآباد آمده است: با توجه به شروع بارش باران از عصر امروز و اخطارهای سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه بارشها و برودت هوا و همچنین پیش بینی بارش برف، همه واحدهای عملیات زمستانی، تجهیزات و سامانه های فرودگاهی در ایرساید و لندساید برای عملیاتی نگه داشتن این فرودگاه در آماده‌باش کامل هستند.

این اطلاعیه می افزاید: مسافران برای اطمینان بیشتر می توانند قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره ۱۹۹ و یا تلفن مستقیم ۴۴۶۶۵۵۱۹، ۰۲۱۴۶۶۲۱۸۸۸ و ۴۴۶۶۵۵۲۴ اطلاعات پرواز از وضع پروازهای این فرودگاه اطلاع یابند.

پاسخ دادن