معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت پتروشیمی شازند

معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت پتروشیمی شازند

فرمانده سپاه ناحیه شازند،ضمن تقدیر از تلاش های مومن زمانی فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان در طول ۵ سال خدمت صادقانه ایشان، علی طحان نژادیان را به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی نمودند.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۹ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شازند، در ابتدای جلسه صبحگاهی روز دوشنبه ۲۷ مرداد ماه طی مراسمی با حضور سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه ناحیه شازند، سروان بابایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بختیاری شهر مهاجران و همچنین با حضور مهندس ولدخانی مدیریت محترم عامل مراسم معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان پتروشیمی شازند انجام شد.

در این مراسم سرهنگ مهجوری ضمن تقدیر از تلاش های مومن زمانی فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان در طول ۵ سال خدمت صادقانه ایشان، علی طحان نژادیان را به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی نمودند.

فرمانده سپاه ناحیه شازند با تشکر از همکاری و تعامل سازنده مهندس ولدخانی و همکاران ایشان در پتروشیمی شازند با سپاه پاسداران و بسیج اظهار کردند مدیرعامل محترم این شرکت همواره در انجام کارهای خیر و محرومیت زدایی پیش قدم و پیشگام می باشد و خوشبختانه این شرکت همکاری ها و تعاملات سازنده و خوبی با سپاه پاسداران و بسیج داشته است و خدمات ارزنده پتروشیمی شازند باعث افتخار برای این شهرستان، استان مرکزی و میهن عزیز اسلامی می باشد.

سپس مهندس ولدخانی با تقدیر از زحمات آقای زمانی و تبریک انتصاب طحان نژادیان بیان نمودند آقای زمانی، فردی خدمتگذار و خدوم در راستای تحقق اهداف والای بسیج بود و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای آقای طحان نژادیان، امیدواریم خدمات ایشان در راستای خدمت صادقانه به بسیج و شرکت پتروشیمی شازند باشد. ایشان یادآور شدند ما با تمام توان از نیروهای مخلص بسیجی حمایت می نماییم.

در ادامه این مراسم حکم انتصاب فرمانده پایگاه شهید تندگویان که از سوی سروان بابایی ابلاغ شده بود به ایشان اهدا شد و مهندس ولدخانی نیز لوح تقدیری به پاس زحمات و خدمات ارزنده زمانی اهدا نمودند.

پاسخ دادن