معرفی نفرات برتر مسابقات نماچینی آجر اصفهان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: در مراسم اختتامیه دومین مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر اصفهان، نفرات برتر مسابقات معرفی شدند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۹ آبان ۹۹

مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر با همکاری اداره کل آموزش فنی حرفه ای استان اصفهان و گروه کارخانجات آجر نماچین، همزمان با بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان اصفهان در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آبان ماه سال جاری با حضور ۴۰ رقابت کننده از ۸ استان کشور برگزار گردید که از این تعداد ۵ رقابت کننده خانم حضور یافتند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: در مراسم اختتامیه دومین مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر اصفهان، نفرات برتر مسابقات معرفی شدند

به گزارش اقتصاد برتر وبه نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، این مراسم با حضور حسن قاضی عسگر معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان، آرش اخوان طبسی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، شیرین طغیانی رییس کمیسیون شهرسازی، معماری و عمران شورای اسلامی شهر اصفهان، رضا چینی مدیرعامل شرکت آجرنماچین و جمعی از مسئولین، کارشناسان و داوران برگزار شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند دست اندرکاران و رقابت کنندگان مسابقات آزاد مهارت نماچینی آجر در اصفهان، با حضور حاضرین نفرات برتر و شاخص این مسابقات را معرفی و با اهداء لوح سپاس و هدایای ویژه از آنان تجلیل کردند.

وی بیان داشت: پس از طی ۳ روز تلاش و رقابت تنگاتنگ بین شرکت کنندگان این دوره از مسابقات به ترتیب اکبر هادی عابدینی، حجت ساعدی و مرتضی مزدبران از استان اصفهان موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

لازم به ذکر است،‌ در این دوره از مسابقات، مهدی سلیمانی و یداله وکیلی و نسیم دهقانی از استان اصفهان، علیرضا سالاری از استان خراسان جنوبی، هادی نجفی و شهرام ساعدی از استان چهارمحال و بختیاری و منصور مینایی از استان کردستان موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

اخوان با توجه به حضور فعال بانوان در عرصه صنعت ساختمان، نسیم دهقانی از استان اصفهان را به عنوان بانوی شاخص این دوره از مسابقات معرفی نمود.

لازم به ذکر است: این مسابقات با هدف ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاههای اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقاء مهارت شاغلان و توسعه مشارکت صنایع و صنوف با بخش های آموزشی، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفهای بین شاغلان و بنگاههای اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزشهای فنی و حرفهای برای شاغلان و برنامهریزی برای رفع آنها، به هنگام سازی دانش و توانایی شاغلان و همچنین شناسایی نخبگان و استادکاران مهارتی و در نتیجه رونق تولید با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و گروه کارخانجات آجرنماچین برگزار گردید.

پاسخ دادن