معرفی نیازمندی‌های فناورانه گروه سایپا

معرفی نيازمندی‌های فناورانه گروه سايپا
اقتصادبرتر

گروه خودروسازی #سایپا در هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ در رویداد تقاضای نوآوری reverse pitch حضور خواهد یافت و نیازمندی‌های فناورانه خود را به شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی معرفی خواهد کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۹ خرداد ۹۸

به گزارش  #اقتصادبرتر به نقل ازسایپانیوز، در ادامه طرح پویش ملی بومی‌سازی قطعات، گروه خودروسازی سایپا نیازها و چالش‌های فناورانه خود را در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ اعلام خواهد کرد.

گروه سایپا قصد دارد با ابتکار مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا به‌عنوان دبیرخانه پویش ملی بومی‌سازی قطعات خودرو، نیازمندی‌های مدنظر گروه در بخش فناوری را در شش حوزه سیستم پایداری الکترونیکی خودرو ESC، سیستم ترمز خودکار اضطراری AEB، کیسه ایمنی هوا، سیستم مدیریت موتور، خودرو دارای ارتباط connected car و موتور الکتریکی خودرو برقی PMSM electric motor مطرح کند.

قرار است در این رویداد که با هدف ارتباط مؤثر با شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی، آشنایی با توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات صنعت‌گران و تولیدکنندگان جهت طراحی، ساخت و پاسخ‌گویی به نیازهای تقاضادهندگان برگزار می‌شود، مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا نیازهای این مجموعه را معرفی کند.

حضور سازمان‌های معتبر صنعتی نظیر گروه خودروسازی سایپا در این رویداد با ارائه نیازهای مشخص فرصت مناسبی را در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها جهت توسعه همکاری‌ها قرار می‌دهد.

رویداد تقاضای نوآوری در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰ خردادماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن مروارید محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و داوطلبان و علاقه‌مندان به شناسایی نیازهای فناورانه گروه خودروسازی سایپا می‌توانند در آن حضور یابند.

پاسخ دادن