معرفی کتاب از صفر تا تحلیل بنیادی بورس

مزیت کتاب تحلیل بنیادی ” از صفر تا تحلیل بنیادی ” در این نکته نهفته است که دقیقا مبتدی ها با ذکر کوچک ترین جزییات یاد میدهد برای تحلیل بنیادی از کجا شروع کنند و به دنبال چه چیزهایی بگردند و کدام اقلام را چگونه بررسی کنند.

تهران – اقتصادبرتر – ۵ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، کتاب از صفر تا تحلیل بنیادی بیش تر از آن که یک کتاب باشد؛ استاد همراه است. هیچ اغراقی در این سخن نیست. اکثر کتاب ها یا سی دی های آموزشی که در زمینه تحلیل بنیادی در بازار کتاب ایران وجود دارند به نوعی همان مطالبی کهخ دانشجویان در کتاب های درسی خود خوانده اند تکرار میکند و یا آنقدر به مباحث حاشیه ای پرداخته اند که هیچ دانشجو یا فارغ التحصیلی را در عمل برای کار تحلیل بنیادی یاری نمی کند.

معرفی کتاب تحلیل بنیادی : از صفر تا تحلیل بنیادی

مزیت کتاب تحلیل بنیادی ” از صفر تا تحلیل بنیادی ” در این نکته نهفته است که دقیقا مبتدی ها با ذکر کوچک ترین جزییات یاد میدهد برای تحلیل بنیادی از کجا شروع کنند و به دنبال چه چیزهایی بگردند و کدام اقلام را چگونه بررسی کنند. شاید این حرف عجیب به نظر برسد ولی کتاب ” از صفر تا تحلیل بنیادی ” طوری نوشته شده است که حتی یک سرمایه گذار فاقد تحصیلات عالی در رشته مالی نیز میتواند با داشتن میزانی از اطلاعات و با اجرای دستورات گام به گام و کاملا روشن تحلیل بنیادی را در عمل بیاموزد.
وجه تمایز دیگر کتاب تحلیل بنیادی معرفی شده با سایر کتاب های معدود فارسی در مورد این موضوع، انجام تحلیل بنیادی بر اساس بازار سرمایه ایران و آماده به کار کردن فارغ التحصیلان و علاقمندان است. هر خواننده منصفی پس از خواندن این کتاب اعتراف خواهد کرد که میزان خلاقیت و حوصله نویسنده در ذکر جزییات کاربردی آموزش تحلیل بنیادی واقعا شگفت انگیز است.

برخی از فصول کتاب ” از صفر تا تحلیل بنیادی

فصل اول : هدف از تحلیل بنیادی – یازده گام برای تحلیل بنیادی – بررسی صورت های مالی در سایت کدال
فصل دوم : دریافت صورت های مالی شرکت مورد نظر – صفحه اصلی سامانه کدال
فصل سوم : آموزرش ایجاد فایل اکسل – نحوه استخراج میزان تولید و فروش شرکت و براورد مبلغ فروش شرکت – بررسی بهای تمام شده و پیش بینی کارشناسی ان
فصل چهارم : تحلیل افقی و عمودی صورت های مالی – محاسبه نسبت های مورد نیاز
فصل پنجم : پیش بینی صوت سود و زیان بر مبنای سناریوهای مختلف – ارزش گذاری شرکت با P/E

کتاب از صفر تا تحلیل بنیادی

نام کتاب: از صفر تا تحلیل بنیادی
تالیف : رویا درخشانی
تعداد صفحه: ۲۰۰ صفحه

Image result for کتاب از صفر تا تحلیل بنیادی

پاسخ دادن