مقاومت بیت کوین در کانال ۵۸ هزار دلار

امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی تغییراتی را تجربه کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۵ آذر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیت کوین بار دیگر تلاش کرد تا به بالای مقاومت ۵۸ هزار دلاری برسد، اما در عبور از ناحیه ۵۷هزار و ۵۰۰ دلار تا ۵۸هزار دلار ناکام مانده است. قیمت بیت‌کوین در ۱۰ نوامبر به ۶۹ هزار دلار رسید، اما تنها شش روز بعد این ارز دیجیتال به زیر کانال ۶۰ هزار واحدی سقوط کرد و تا به این لحظه هنوز نتوانسته مجددا به این کانال برگردد. همچنین هند در لایحه‌ای در مسیر ممنوع کردن فعالیت‌های مربوط به رمزارزها قرار گرفته است. براساس این لایحه قانونی، اکثر رمزارزهای خصوصی از جمله بیت کوین ممنوع می‌شوند و زیرساخت‌های عرضه ارز دیجیتال رسمی این کشور فراهم می‌‌‌شود.

  • بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳۴.۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۶.۲۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • قیمت ارز‌های دیجیتالی

 قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در پنجم آذر ماه در ادامه این خبر آمده است.

ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین۵۷,۸۲۸۱,۷۰۸,۵۹۷,۰۱۵ تومان
اتریوم۴,۴۲۸۱۳۰,۸۳۰,۳۷۰ تومان
بایننس کوین۶۲۲۱۸,۳۹۶,۸۲۱ تومان
تتر۱
۲۹,۵۴۷ تومان
سولانا۲۰۴۶,۰۲۷,۷۰۱ تومان
کاردانو۱٫۶۴۴۸,۵۶۸ تومان

پاسخ دادن