ملاقات دلار بازارساز و دلار آزاد

«تهران» به پایتخت ارزی کشور تبدیل خواهد شد
اقتصادبرتر

هر دلار آمریکا امروز با کاهشی ۵۰ تومانی به ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. نرخ خرید دلار از مردم در صرافی‌های بانکی نیز ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ شهریور ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر، فعالان بازار معتقدند درلار در محدوده کنونی تا قیمت ۱۱ هزار و دویست تومان به راحتی عقب نشینی می کند اما سد مقاومتی جدید بر این رقم استوار شده است و شکسته شدن آن در شرایط کنونی کمی دشوار و دور از ذهن است.

بر اساس این گزارش هر یورو نیز امروز ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان فروخته می شود که در قیاس با دیروز کاهشی قابل توجه را نشان می‌دهد.

وزیر اقتصاد و دارایی: ثبات در بازار ارز ادامه‌دار خواهد بود

فرهاد دژپسند گفت: با کنترل عرضه و تقاضا، بازار ارز مدیریت شد و این روند ادامه‌دار است.

مدت زیادی است در تلاش هستیم، از طریق سیاست‌گذاری برای عرضه و تقاضا و عوامل محیطی، عوامل مخل ثبات بازار ارز مدیریت شود، این امر در قالب سازوکارها و روش‌های اقتصادی صورت می‌گیرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: با اعمال روش‌هایی، عرضه ارز تقویت و افزایش پیدا کرد به طور مثال صادرکنندگان ارز حاصل از صادرات را بیشتر به چرخه تولید کشور بازگردانند از سوی دیگر عواملی که موجب تحریک غیرمنطقی و غیراقتصادی تقاضای ارز می‌شد، مدیریت شد.

دژپسند بیان کرد: با اعمال روش‌های مذکور و برقراری سیاست محیطی، بازار ارز مدتی است که در ثبات به سر می‌برد، به نظر ما این روند ماندگار بوده و ادامه دارد.

نرخ خرید یورو از مردم نیز ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت دلار و یورو امروز 13 شهریور 98

آخرین نرخ دلار

امروز دلار خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، دلار که روز قبل تا ۱۱,۴۰۰ (یازده هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز – چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۰۴ سپتامبر ۲۰۱۹ – با کاهش ۰.۴۴ درصدی به ۱۱,۳۵۰ (یازده هزار و سیصد و پنجاه ) تومان رسید.

آخرین نرخ یورو

یورو امروز با کاهش ۰.۳۷ درصدی، از ۱۲,۵۸۹ (دوازده هزار و پانصد و هشتاد و نه ) تومان به ۱۲,۵۴۲ (دوازده هزار و پانصد و چهل و دو ) تومان رسید.

***ملاقات دلار بازارساز و دلار آزاد

??دلار نقدی تهران ۱۱٫۳۵۰
? سکه ۴٫۰۹۹٫۰۰۰
✴️ هر مثقال طلای آب‌شده ۱٫۷۹۰٫۰۰۰
#دلار
#بازار_ساز

ملاقات دلار بازارساز و دلار آزاد
اقتصادبرتر

قیمت ارز

پاسخ دادن