ممنوعیت تردد شبانه از شب گذشته لغو شد

 رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی از لغو ممنوعیت تردد شبانه از شب گذشته ( ۲۹ آبان ماه) خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ آبان ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از  ایرنا، سردار سید کمال هادیانفر با اعلام این خبر افزود: با توجه به دستور رئیس جمهوری از دیشب ( ۲۹ آبان) تردد شبانه آزاد است و تمام شهرهای کشور دیگر مشمول جریمه نمی‌شود. آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی دیروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از روحیه بسیجی دست اندرکاران مقابله با بیماری کرونا، اظهارداشت: کادر بهداشت و درمان و همه دست اندرکاران با روحیه جهادی و بسیجی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا مشغول ایثار و فداکاری هستند و با حفظ و تقویت این روحیه می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.

رئیس جمهوری افزود: دغدغه و اولویت اصلی دولت، صیانت از جان مردم است و  این مسیر را تا رسیدن به شرایط مطلوب با قوت ادامه خواهیم داد.  جدیت در کنترل رفت و آمد از طریق مرزهای کشور حائز اهمیت است و  وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با  حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرزها را کنترل کنند.

آیت الله رئیسی با تأکید بر تداوم اعمال کنترل های هوشمند و تاثیر آن در کنترل بیماری کرونا، گفت: به هر میزان که ابعاد و حجم کنترل‌های هوشمند افزایش می‌یابد، می‌توان محدودیت‌های غیرهوشمند را کاهش داد. با توجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود.

پاسخ دادن