مورینیو یا زیدان؛ کدامیک به رئال بازمی‌گردند؟

اقتصادبرتر

مورینیو: از حذف رئال مادرید شگفت زده شدم؛ از اینکه هواداران رئال اسمم را صدا زدند، احساس غرور می کنم.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ سفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از آ.اس ، حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا تیتر اصلی رسانه‌های ورزشی جهان بود.

رئال مادرید با شکست سنگین خانگی در برابر آژاکس، از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. در حالی که نامِ ژوزه مورینیو از زمانی که سرمربی منچستریونایتد بود، در اطراف رئال مادرید شنیده می شد، حالا با از دست رفتن تمام جام های ممکن می تواند به واقعیت تبدیل شود.

سرمربی سابق رئال مادرید می گوید از اینکه هواداران این تیم خواهان بازگشت وی شده اند، خوشنود است.

گزارشگر برنامه El Ciringuito در مصاحبه با ژوزه مورینیو، نظر وی را جویا شد:

بله، بازی دیشب را دیدم و باید بگویم که از حذف رئال مادرید شگفت زده شدم. با این حال ممکن نیست که برای شش بار پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان شوید!
مورینیو در مورد تشویقِ اسم وی در بین هواداران رئال مادرید گفت:

مایه افتخار است که چنین اتفاقی رخ داده اما رئال مادرید همین حالا سرمربی دارد. در حال حاضر من هیچ تماسی با رئال نداشته ام و هیچ چیز قابل ذکری رخ نداده است.
خوزه رودریگز: به عنوان هوادار رئال مادرید دوست دارم مورینیو به رئال مادرید برگردد؛ همیشه در مورد رئال مادرید تردیدهایی وجود داشت اما در نهایت آن ها قهرمان شدند

رئال مادرید می خواهد با دادن قدرت به زیدان، وی را راضی به برگشتن کند

زیدان پیشنهاد بازگشت فوری به رئال مادرید را رد کرده است؛ پرونده بازگشت در تابستان همچنان باز است!

بعد از حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا، بدیهی به نظر می رسد که سران این تیم به دنبال پیدا کردن جانشین برای سانتیاگو سولاری هستند. در کنار نامِ مورینیو، شبکه لاسکستا خبر می دهد که سران رئال مادرید امروز با زین الدین زیدان تماس گرفته اند.

سرمربی موفق فرانسوی، پیشنهاد بازگشت فوری به رئال مادرید را رد کرده اما پرونده بازگشت در فصل تابستان همچنان باز است. سران رئال مادرید به زیدان گفته اند که قصد دارند قدرتِ کامل در نقل و انتقالات را به وی واگذار کنند و زیزو می تواند تیم را دوباره بسازد. با این حال باید دید که آیا زیدان پیشنهاد رئال مادرید را قبول خواهد کرد یا خیر. علاقه به بازگشت به رئال مادرید در تابستانِ آینده، در زین الدین زیدان دیده می شود. در تابستان ۲۰۱۹، رئال مادرید در علاقه به زیدان، تنها نخواهد بود.

 رسانه‌های ورزشی جهان حذف رئال مادرید از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را انعکاس دادند. تاپ‌های اصلی این رسانه‌ها به پایان سلطه سفیدپوشان در اروپا اشاره داشت. مادرید در دیدار برگشت با نتیجه ۴ بر یک مغلوب آژاکس شد و از صعود به دور بعد بازماند.

اکیپ: پادشاه مادرید مرده است

نشریه فرانسوی نوشت: قهرمان سه دوره اخیر لیگ قهرمانان برای نخستین بار پس از سال ۲۰۱۰ (یک سال پس از حضور کریستیانو رونالدو) نتوانست به دور بعد صعود کند. رونالدو با جدایی‌اش از مادرید یک حفره بزرگ در تیم اسپانیایی ایجاد کرد. این تیم در پنج روز همه چیز را از دست داد. از کوپا دل ری حذف شد و فاصله‌اش با صدر لالیگا خیلی زیاد شد. سفیدپوشان سه‌شنبه در یک کابوس بودند.

گاتزتا دلو اسپورت: شب دراماتیک در خانه سفید

رسانه ایتالیایی نوشت: شب سفیدپوشان با دو گلی که پیش از دقیقه ۲۰ دریافت کردند بد شروع شد و به بدترین شکل ممکن تمام شد (آسیب دیدگی وینیسیوس جونیورز و لوکاس واسکس). گل سوم پایانی بود برای مادرید. با این حال آژاکس به لطف یک نمایش فوق العاده پیروز این بازی شد. تادیچ در این دیدار درخشید و یک گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد. چهار گل آژاکس سقوط مادرید را تکمیل کرد و باعث شد تیم اسپانیایی پس از هزاران روز از لیگ قهرمانان خداحافظی کند.

توتو اسپورت: شب کابوس‌وار برای رئال مادرید

نشریه ایتالیایی نوشت: مادرید پس از هزاران روز که قهرمان لیگ قهرمانان خوانده می‌شد از این رقابت‌ها حذف شد. آژاکس تیم برتر بازی بود و توانست شکست ۲ بر یک در دیدار رفت با پیروزی ۴ بر یک در سانتیاگو برنابئو جبران کند.

ESPN: رئال مادرید زنده به بهار نرسید

این رسانه نوشت: تادیچ اجازه نداد مادرید به حکمرانی‌اش در اروپا ادامه دهد. سانتیاگو برنابئو شاهد یک بازگشت خاص بود و درخشش یک مهاجم را به خود دید که مدت‌ها شاهدش نبود. با این حال متعلق به تیمش نبود. تیمی که در زمین می‌درخشید و توانست به یک چهارم صعود کند سیاه پوش بود. آژاکس با مجموع پیروزی ۵ بر ۳ به دور بعد راه یافت.

بیلد: معجزه آژاکس

رسانه آلمانی نوشت: معجزه امشب لیگ قهرمانان اروپا به دورتموند اختصاص نداشت بلکه متعلق به آژاکس در اسپانیا بود. رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی و قهرمان سه دوره اخیر این رقابت‌ها دیگر در لیگ قهرمانان حضور ندارد!

پاسخ دادن