نامه قدردانی کارکنان شرکت ملی نفتکش از مقام معظم رهبری

کارکنان شرکت ملی نفتکش ایران با ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب از توجه و محبت ایشان به دریانوردان این شرکت تشکر کردند.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۱ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از صدا وسیما، در نامه مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان این شرکت آمده است: پیام تشکر محبت آمیز، پدرانه و امید بخش حضرتعالی خطاب به کارکنان نفتکش های اعزامی به ونزوئلا که برای حراست از منافع ملی و در راستای منویات نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اقتصاد مقاومتی و مبارزه با تحریم های ظالمانه آمریکا، قهرمانانه مبارزه کردند، ما را سرشار از شوق و سپاس کرد.
کارکنان شرکت ملی نفتکش در ادامه آورده اند: شرکت ملی نفتکش ایران، چه در زمان جنگ نفتکش ها و چه در تحریم های ظالمانه، همواره در خط مقدم صادرات نفت و فرآورده های نفتی بوده و همواره تلاش کرده است وظیفه بزرگی که بر عهده اش گذاشته شده است را به نحو احسن انجام دهد.

لازم به ذکر است در تاریخ ۱۹ خرداد ماه رهبر معظم انقلاب پیام تشکری برای حرکت جهادی فرماندهان و کارکنان شناورهای نفتکش ج.ا.ا صادر کردند که در ئیل می آید:

پیام تشکر رهبر انقلاب از کارکنان نفتکش‌های اعزامی به ونزوئلا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ارسال پیامی محبت آمیز از حرکت جهادی فرماندهان و کارکنان شناورهای نفتکش جمهوری اسلامی ایران که محموله فرآورده‌های نفتی را به کشور ونزوئلا منتقل کردند قدردانی نمودند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
به همه‌ی شما عزیزان، کاپیتان و کارکنان کشتی خداقوت میگویم. کار بزرگی کردید. حرکت شما حرکتی جهادی بود. کشور را سرافراز کردید.
ان شاءالله موفق باشید.
سیّدعلی خامنه‌ای
۹۹/۳/۱۹

پاسخ دادن