نتانیاهو ادعا کرد ایران بدنبال ساخت بمب اتمی است

 

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک نمایش مضحک در وزارت جنگ رژیم صهیونیستی با ارائه پاورپوینتی ادعا کرد جمهوری اسلامی ایران بدنبال ساخت بمب اتمی است.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۰ اردیبهشت ۹۷

نتانیاهو که از موضع ترامپ درباره برجام اطلاع داشت گفت : ترامپ تا چند روز دیگر تصمیم درستی درباره ایران خواهد گرفت .

وی مدعی شد اسرائیل صد هزار سند از فعالیت هسته ای ایران به دست آورده است که نشان می دهد ایران بدنبال ساخت سلاح هسته ای است .

نتانیاهو در ادعای جدید خود که از پاورپوینت استفاده می کرد مدعی شد ایران به فعالیت های مخفی خود برای ساخت سلاح هسته ای ادامه می دهد .

ادعا های نتانیاهو شبیه نایش مضحکی بود که لاشه یک موشک را نشان داد و مدعی شد این موشک هسته ای است که ایران ساخته است.

وی با نشان دادن چند عکس از کارگاهی که کارگاه ساخت تونل میدان توحید بود مدعی شد این سوله ها محل نگهداری پرونده های هسته ای ایران است .

نتانیاهو با نشان دادن عکس های معمولی که از اینترنت دریافت کرده بود مدعی شد این ساختمان ها مراکز نگهداری اسناد هسته ای ایران است .

رسانه های همگانی آمریکا مدعی شدند سخنان نتانیاهو در آستانه اعلام تصمیم ترامپ انجام می شود که فضای افکار عمومی جهان را برای تصمیم ترامپ آماده کند.

صدای آمریکا سخنان نتانیاهو را بطور زنده پخش کرد .

نتانیاهو همچنین از یک قفسه حاوی یک سری پرونده که محتوای آن ها معلوم نبود پرده برداری کرد و مدعی شد این ها اسنادی است که اثبات می کند ایران بدنبال ساخت بمب اتمی بوده است.

ادعاهای نتانیاهو مخاطبش کشورهای اروپایی بود که از حفظ برجام و باقی ماندن آمریکا در برجام حمایت می کنند .

رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در اجلاسی با عنوان جروزالم که در نیویورک برگزار شد ، جمعی از صهیونیست ها را دعوت به سخنرانی علیه جمهوری اسلامی ایران و برجام کرد و از موضع ترامپ حمایت کرد.

 

پاسخ دادن