نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ اعلام شد

فرصت مجدد ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ در بهمن ماه

نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

سومین آزمون بزرگ کشوری در ایام کرونا به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با تعویق افتاد و در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد برگزار شد. در این دوره آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تعداد ۶۹۴ هزار و ۴۱۷ نفر ثبت نام کرده بودند که ۷۰ درصد آنها در جلسه آزمون حاضر شدند.

همچنین در اطلاعیه‌ی سازمان سنجش آمده است:
دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، از عصر روز پنج‌شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۳ در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل دریافت است.
متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی باید ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام نموده و با توجه به نتیجه اعلام شده در کارنامه اعلام نتایج اولیه، کدرشته محل‌های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب نموده و پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز ‌شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۵ لغایت ساعت ۲۴:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۶/۱۸، برای انتخاب رشته نسبت به ثبت کد رشته محل‌های انتخابی (حداکثر ۱۰۰ کدرشته‌محل) و تکمیل فرم مذکور اقدام نمایند. بدیهی است پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط متقاضی، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار وی قرار داده خواهد شد، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نگردیده است.

پاسخ دادن