نجوای مردم ایران یا باب الحوائج (ع) امشب ساعت ۲۰

نجوای مردم ایران یا باب الحوائج (ع) امشب ساعت 20

 فراخوان سراسری از عموم مردم دعوت کرد تا رأس ساعت ۲۰ شامگاه پنجشنبه (۲۹اسفند) دعای توسّل را همراه با پخش این دعا از جوار بارگاه نورانی ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه‌السلام در منازل خود قرائت کنند.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۹ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی فراخوان سراسری از عموم مردم دعوت کرد تا رأس ساعت ۲۰ شامگاه پنجشنبه (۲۹اسفند) دعای توسّل را همراه با پخش این دعا از جوار بارگاه نورانی ثامن الحجج حضرت امام رضا علیه‌السلام در منازل خود قرائت کنند و با توسّل به امام کاظم علیه‌السلام که در آستانۀ سالروز شهادت آن حضرت قرار داریم، از خدای متعال بخواهیم ریشۀ این بیماری را نه تنها از بین مردم کشورمان، بلکه در تمام کشورها از بین ببرد.

در همین راستا، فایل تصویری قرائت دعای توسّل با نوای دلنشین کربلایی سید رضا نریمانی را می‌شنوید و در بخش پیوست این خبر نیز می‌توانید آن را دریافت کنید.

التماس دعا

در پایان گروه رسانه اقتصاد برتر به مدیریت احمد خادم المله به همه کسانی به خانواده هایی که بستگانشان را در بحران های مختلف این سال خصوصا بحران کرونا از دست دادند تسلیت گفته و امیدواریم سال آینده با درایت و پشتکار مسئولان و همت مردم سال غلبه بر مشکلات و سراسر برکت برای همه باشد.

پاسخ دادن