نحوه‌ فعالیت شعبه‌های بانک‌پاسارگاد اعلام شد

بانک پاسارگاد برای مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشت
#اقتصادبرتر

به‌منظور اجتناب از تردد غیرضروری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بانک‌پاسارگاد در اقدامی هماهنگ با نظام بانکی کشور، نحوه‌ی فعالیت شعبه‌های خود را اعلام کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۶ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، کلیه‌ی واحدهای این بانک اعم از واحدهای ستادی و شعبه‌ها (به جز شعبه‌های کیش و قشم)، در روزهای کاری از تاریخ دوشنبه مورخ ۲۶ اسفند سال ۱۳۹۸ تا پنج‌شنبه ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۹، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ آماده ارایه خدمات بانکی هستند. ساعات کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در کیش و قشم نیز بدون تغییر و مطابق روال گذشته از ساعت ۹ الی ۱۳ است.

در بازه‌ی زمانی یادشده، کلیه‌ی شعبه‌های استان تهران و شهرستان‌هایی که دارای بیش از یک شعبه‌ی بانک‌پاسارگاد هستند، به‌صورت یک روز در میان فعال هستند.

همچنین کلیه‌ی شعبه‌ها در شهرهایی که تنها یک شعبه‌ی بانک‌پاسارگاد در آنها فعال است، در تمامی روزهای کاری، با ۵۰ درصد از ظرفیت سرمایه‌انسانی خود خدمات بانکی را ارائه می‌دهند.

به هم‌میهنان گرامی توصیه می‌شود با توجه به شرایط موجود، برای حفظ سلامت خود و سرمایه‌انسانی در بانک‌ها، با بهره‌مندی از خدمات بانکداری‌الکترونیک، از مراجعه به شعبه‌های بانک‌ها خودداری کنند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و همچنین سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات هم‌‌وطنان هستند.

نحوه‌ی فعالیت شعبه‌های استان تهران و شهرستان‌های دارای بیش از یک شعبه (مشاهده نسخه PDF)

نحوه‌ی فعالیت شعبه‌ها در شهرستان‌های تک شعبه‌ای (مشاهده نسخه PDF)

پاسخ دادن