نحوه‌ فعالیت شعبه‌های بانک پاسارگاد در هفته سوم فروردین

نحوه‌ فعالیت شعبه‌های بانک‌پاسارگاد اعلام شد
#اقتصادبرتر

به‌منظور اجتناب از تردد غیرضروری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بانک‌پاسارگاد در اقدامی هماهنگ با نظام بانکی کشور، نحوه‌ی فعالیت شعبه‌های خود را در روزهای ۱۶ تا ۲۰ فروردین اعلام کرد. همچنین این بانک، کارت‌های نقدی مشتریان که تاریخ انقضای آ‌ن‌ها فروردین ۱۳۹۹ بوده، تا فروردین ۱۴۰۰ تمدید کرده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۲ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، واحدهای این بانک اعم از واحدهای ستادی و شعبه‌ها (طبق زمانبندی ارائه‌شده در فایل‌های پیوست)، در روزهای کاری از تاریخ شنبه مورخ ۱۶ فروردین تا چهارشنبه۲۰ فروردین سال ۱۳۹۹، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات بانکی هستند. همچنین ساعات کار شعبه‌‌ی بانک‌پاسارگاد در کیش از ساعت ۹ الی ۱۳ و در قشم از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ است.

در بازه‌ی زمانی یادشده، کلیه‌ی شعبه‌های استان تهران و شهرستان‌هایی که دارای بیش از دو شعبه‌ی بانک‌پاسارگاد هستند به‌صورت شیفتی، و در شهر‌هایی که صرفاً دارای ۲ شعبه‌ هستند یک روز در میان، فعال خواهند بود. همچنین کلیه‌ی شعبه‌ها در شهرهایی که تنها یک شعبه‌ی بانک‌پاسارگاد دارند، در تمامی روزهای کاری، با یک سوم از ظرفیت سرمایه‌انسانی خود خدمات بانکی را ارائه می‌دهند.

تاریخروزهای هفتهساعت کار شعبهشعبه های ارائه دهنده خدمات
از ۱۶تا ۲۰ فروردینشنبه تا چهارشنبه۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰
شعبه‌های استان تهران و شهرستان‌های دارای بیش از دو شعبه
شعبه‌ها در شهرهای دارای دو شعبه

شعبه‌ها در شهرهای تک شعبه‌ای
واحدهای ستادی
از ۱۶تا ۲۰ فروردینشنبه تا چهارشنبه۹ الی ۱۳شعبه کیش
از ۱۶تا ۲۰ فروردینشنبه تا چهارشنبه۸:۳۰ الی ۱۲شعبه قشم

به هم‌میهنان گرامی توصیه می‌شود با توجه به شرایط موجود، برای حفظ سلامت خود و سرمایه‌انسانی در بانک‌ها، با بهره‌مندی از خدمات بانکداری‌الکترونیک، از مراجعه به شعبه‌های بانک‌ها خودداری کنند. همچنین به منظور رفاه حال مشتریان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارت‌های نقدی بانک پاسارگاد که تا فروردین ۱۳۹۹ اعتبار داشته‌اند، تا فروردین ۱۴۰۰ تمدید شده‌اند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و همچنین سامانه ارتباط با مشتریان در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات هم‌‌وطنان هستند.

پاسخ دادن