نرخ دلار به کانال ۲۶ هزار تومان برگشت

امروز (چهارشنبه، ۱۵ دی‌ماه) نرخ دلار در صرافی‌های بانکی با ۲۰۳ تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته، ۲۶ هزار و ۹۹۰ تومان معامله شد؛ آخرین بار خرداد ماه امسال دلار در کانال ۲۶ هزار تومان قرار داشت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ دی ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از  ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته برابر با ۳۰ هزار و ۵۷۵ تومان بود. قیمت خرید هر دلار امروز ۲۶ هزار و ۴۵۵ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۹ هزار و ۹۷۰ تومان اعلام شد. علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۴۷۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۷۱۵ تومان بود. این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۹ هزار و ۸۹۷ تومان و نرخ فروش آن نیز ۳۰ هزار و ۱۶۹ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات امروز، حواله یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۲۸۴ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۵ هزار و ۴۶ تومان معامله شد. قیمت دلار از خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد  و پس از آن در محدوده قیمت ۲۶ تا ۲۷ هزار تومان نوسان داشت و افت و خیز در این نرخ ادامه داشت. نرخ دلار از اواخر آذرماه و به‌طور مشخص از ۲۴ آذرماه در کانال ۲۷ هزار تومان ثابت مانده بود و امروز پس از ۶ ماه دلار وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد.

پاسخ دادن