نرخ #دلار صرافی ملی ایران: ۲۷۳۰۰ تومان

آخرین خبر از قیمت ارز و طلا و سکه

نوسان قیمت‌ها در بازار ارز، اما این روز‌ها بیش از پیش نمود دارد. ورود ارز به کانال ۲۷ هزار تومان حالا شرایطی دشوار را پیش روی اقتصاد قرار داده است. رفت و برگشت مداوم قیمت‌ها این سئوال را در افکار عمومی ایجاد کرده است که آیا قیمت‌ها روندی افزایشی را طی می‌کند یا خیر؟

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، قیمت هر دلار آمریکا امروز یک‌شنبه ۳۰ شهریور ۹۹ برای سومین بار توسط صرافی ملی تغییر کرد و ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ امروز ۱۰۰ تومان دیگر افزایش داشت.

 قیمت هر دلار آمریکا برای فروش امروز ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان در صرافی‌ ملی عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ امروز ۱۰۰ تومان دیگر افزایش داشت. در عین حال قیمت خرید هر دلار نیز ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان است.

سبقت نرخ دلار صرافی ملی از نرخ بازار آزاد

صرافی ملی نرخ دلار و یورو را برای دومین بار گران کرد | جدیدترین قیمت ارزها در ۳۰ شهریور ۹۹
همچنین قیمت خرید هر یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۳۲,۰۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۳۲,۱۵۰ تومان است که نسبت به آخرین نرخ امروز ۱۵۰ تومان دیگر افزایش داشت.

  از مجموع ۵۰ پست اینستاگرامی عبدالناصر همتی، رئیس کل #بانک_مرکزی در مورد بازار #ارز ، پس از انتشار ۲۵ یادداشت نرخ #دلار افزایش یافته و تنها ۱۳ یادداشت تاثیر مثبت در کنترل بازار گذاشته و باقی موارد نیز بی‌تاثیر بوده است.

🇺🇸 دلار صرافی ملی : ۲۷٫۳۰۰ تومان
🇪🇺 یورو صرافی ملی : ۳۲٫۱۵۰ تومان
💵 دلار_تهران: ۲۷٫۲۶۰ تومان

🌕 سکه امامی : ۱۳٫۲۴۵٫۰۰۰ تومان
🌕 سکه بـهار : ۱۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
🌕 نیـم سـکه : ۶٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
🌕 ربـع سـکه : ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
🌕 سکه گرمی : ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

〽️ اونــس طـلا : ۱٫۹۴۹٫۹دلار
〽️ مثقال طلای آبشده : ۵٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان
〽️ یک گرم طلا ۱۸ عیار : ۱٫۲۵۶٫۹۰۰ تومان

پاسخ دادن