نرخ دلار کاهش یافت

هر دلار امروز (شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۶۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز پنجشنبه گذشته کاهش ۱۰۰ تومانی داشت.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۶ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، امروز (شنبه) نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۶۰ تومان اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز با کاهش ۲۱۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری پنجشنبه گذشته به ۳۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۷۶۰ تومان و قیمت خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد. امروز قیمت  دلار دربازار متشکله ارزی ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۵ هزار و ۵۵۳ تومان بود. همچنین نرخ خرید یورو در این بازار۳۰ هزار و ۷۵۴ تومان و نرخ فروش آن ۳۱ هزار و ۶۱ تومان معامله شد.

علاوه بر این در سامانه سنا در روز معاملاتی گذشته (پنجشنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۳۱ هزار و ۳۰ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۶۷۲ تومان معامله شد. ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز  پنجشنبه گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۳۴۹ تومان فروخته و حواله دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۵۳۷ تومان ثبت شد روزهای گذشته روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بود. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان‌ماه سیر نزولی به خود گرفت.

پاسخ دادن