نقش برجسته دانش بنیان ها در رفع نیازهای صنعتی در استان مرکزی

نقش برجسته شرکت های دانش بنیان در رفع نیازهای صنعتی استان مرکزی

استاندار مرکزی با اشاره به نقش برجسته شرکت های دانش بنیان در رفع نیازهای صنعتی در استان گفت: پالایشگاه و پتروشیمی شازند از سال ۹۷ کارهای مربوط به اورهال را خودشان انجام می‌دهند، در گذشته این اقدام از سوی شرکت‌های خارجی صورت می‌گرفت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، استاندار مرکزی گفت:سیدعلی آقازاده در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به همکاری شرکت‌های دانش بنیان در بخش صنایع و تولیدات استان مرکزی بیان داشت: از دو سال گذشته و با شرایط تحریمی سخت، نقش شرکت‌های دانش بنیان بیش از هر زمان دیگری بسیار برجسته شده است و این شرکت‌ها حرکت‌های بسیار بزرگی در جهت مقابله با تحریم از خود نشان داده‌اند.

وی ادامه داد: در استان مرکزی به دلیل اینکه نیاز‌های صنعتی بالاست، شرکت‌های دانش بنیان بر اساس نیاز‌های صنایع مختلف استان فعالیت‌های خوبی را شروع کردند و این روند در خیلی موارد باعث قطع وابستگی به خارج شده است.

استاندار مرکزی یادآورشد: شرکت‌های دانش بنیان در زمینه تعمیر قطعات و ماشین آلات، اورهال و تامین قطعات قدم‌های بلندی در استان مرکزی برداشته‎اند که قابل تقدیر است.

آقازاده عنوان کرد: به برکت فعالیت موثر شرکت‌های دانش بنیان در استان مرکزی، پالایشگاه و پتروشیمی شازند از سال ۹۷ کارهای مربوط به اورهال را خودشان انجام می‌دهند درصورتی که در گذشته این اقدام از سوی شرکت‌های خارجی صورت می‌گرفت.

پاسخ دادن