نمادهای بعدازظهری امروز ۲۱ مرداد ۹۹

به گفته مدیریت عملیات بازار شرکت بورس، نماد‌های بورسی خودرو، خساپا و شستا همراه با برخی عرضه‌ های اولیه‌ امروز بعد از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه در بازار سرمایه معامله می‌شوند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۱ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصاد برتر به نقل از تجارت نیوز، بر اساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران، نماد‌های شیفت بعدازظهر امروز بازار سهام نیز مشخص شدند. بر این اساس نماد‌های خودرو، خساپا، شستا و غزر در کنار چند عرضه‌اولیه فرابورس نماد‌هایی هستند که بعد از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه معامله می‌شوند.

نماد «امین» که هفته گذشته به صورت عرضه اولیه وارد بورس شده بود نیز به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب همراه با یک مرحله پیش‌گشایش بازگشایی خواهد شد که زمان آن متعاقبا اعلام می‌شود.

بورس بعد از ظهر

بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار شرکت بورس، نماد شستا که به دلیل تغییرات ۵۰ درصدی قیمت متوقف شده بود، پس از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی امروز بدون محدودیت دامنه نوسان آماده بازگشایی است.

با توجه به جو منفی حاکم بر بازار باید دید که بازگشایی امروز شستا به چه صورت خواهد بود و آیا همانند روزهای قبل از بازگشایی با صف خرید همراه خواهد بود یا خیر.

پاسخ دادن