نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی کیش

بیست و یکمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد و نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران در کیش برگزار شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۵ اسفند ۹۷

به گزارش #اقتصادبرتر سمپوزیوم فولاد کیش سی‌ام بهمن‌ماه لغایت یکم اسفندماه با رویکرد اثرات رشد نامتوازن صنعت فولاد بر پایداری آن برگزار شد.

نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی نیز در راستای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در زمینه‌های مختلف نرم‌افزار و سخت‌افزار مورد استفاده در صنایع فولاد و معادن وابسته آن در حاشیه این سمپوزیوم برگزار شد.

در این نمایشگاه که در فضایی به مساحت ۱۴ هزار مترمربع بر پا شد، ۲۱۵ شرکت‌کننده داخلی و ۲۵ شرکت‌کننده خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، هند، ترکیه، چین، انگلستان، هلند، سوئد و اسپانیا حضور داشتند و به معرفی تجهیزات خطوط تولید، مواد اولیه، فراورده‌های دیرگداز و روانسازها پرداختند.

به جز شرکت ملی صنایع #مس ایران، شرکت‌هایی نظیر فولاد مبارکه اصفهان، ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، مجموعه شرکت‌های گل گهر، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد خراسان، سنگ‌آهن مرکزی ایران، چادرملو، فولاد غدیر ایرانیان، آهن و فولاد ارفع، آسکوتک و پامیدکو در این نمایشگاه حضور داشتند.

لازم به ذکر است غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در این نمایشگاه، به عنوان غرفه برتر انتخاب و معرفی شد.

بازدید «خداداد غریب‌پور»، رئیس هیأت‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در نمایشگاه فولاد کیش

پاسخ دادن