نمودار: راز صف خریدهای سنگین #خگستر چیست؟

نمودار: راز صف خریدهای سنگین #خگستر چیست؟

در روزهای گذشته شاهد خریدهای سنگین حقیقی در #خگستر بوده‌ایم و مشخص است که این پول‌ها متعلق به افراد عادی و برای کسب سود اندک نیست، بلکه این پول هوشمند است که وارد سهم می‌شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۷ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر در روزهای گذشته شاهد خریدهای سنگین حقیقی در #خگستر بوده‌ایم و مشخص است که این پول‌ها متعلق به افراد عادی و برای کسب سود اندک نیست، بلکه این پول هوشمند است که وارد سهم می‌شود؛ چون تازه به ارزش خگستر پی برده‌اند.
اما چرا #خگستر را سنگین می‌خرند؟!

#خگستر به ازای هر سهم خود، یک سهم #خودرو دارد. دولت، بلوک خودرو را زیر ۱۵۰۰ تومان نمی‌فروشد و دلیل اینکه صندوق ETF خودرویی به صندوق سوم منتقل شد هم همین است. این که دولت فرصت کافی داشته باشد تا قیمت سهم را بالا بکشد.
پس با توجه به قیمت صندوق ETF خودرویی، میانگین یک ماه آخر با ۲۵ درصد تخفیف قیمت تابلو خودرو، می‌شود ۲۵۰۰ تومان!

بنابراین #خگستر به زودی فقط به ازای هر سهمش ۲۵۰۰ تومان #خودرو خواهد داشت و خرید بلوک خودرو به قیمت ۶۰ تومان که پیش از عید توسط خگستر انجام شد، حرکت بسیار هوشمندانه‌ای از طرف این شرکت بود و باعث رشد شدید NAV #خگستر شد.

با توجه به کف‌سازی مناسب #خمهر و #خوساز در ماه‌های گذشته و آمادگی این دو سهم برای رشد مناسب در هفته‌های پیش رو، با روند رو به رشد #خگستر تا تارگت اولیه‌ی حداقل ۴۰۰۰ تومان همراه خواهیم بود.

نسبت #خگستر به #دلار

در موج ۳ قدرتمند خود به پیش می تازد.
هدف اول ۰٫۲۱ و هدف دوم ۰٫۳۳ هست.
برای مثال، با دلار ۲۳ هزار تومان هدف اول خگستر با نسبت ۰٫۲۱ سطح ۴۸۰۰ و با نسبت ۰٫۳۳ هدف بعدی خگستر ۷۵۰۰ تومان می باشد.

نمودار: راز صف خریدهای سنگین #خگستر چیست؟

✍️ حسین جوادپور – تحلیلگر بورس

3 نظر از مردم

  1. با سلام و عرض ادب
    مقاله جالبی بود.
    اگه آقای جواد پور دارای پیج تلگرام یا اینستا باشند، جهت استفاده بیشتر از تحلیل های ایشون، امکانش هست که پیج ایشون رو واسه من ارسال کنین؟
    با تشکر

پاسخ دادن