نوسان بیت کوین در کانال ۲۱ هزار دلار

امروز قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۵ تیر ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعات نخست معاملات امروز بازار رمزارز‌ها شاهد نوسانات جزئی بوده و کوین‌ها به صورت ترکیبی در محدوده سبز و قرمز قرار دارند. ارزش بازار جهانی رمزارز‌ها در حال حاضر ۹۶۳.۱۷ میلیارد دلار است که ۰.۷۱ درصد رشد را نسبت به دیروز نشان می‌دهد. همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۲.۹۹ درصد کاهش یافته و به ۴۹.۳۳ میلیارد دلار رسیده است.

بیت‌کوین و اتریوم هر دو با رشد کمتر از ۱ درصد به ترتیب به قیمت ۲۱ هزار و ۴۳۴ دلار و یک هزار و ۲۳۸ دلار معامله می‌شوند. سایر رمزارز‌های مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند.

  • بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۸.۹۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۵۰.۱۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

  • قیمت ارز‌های دیجیتالی
ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین۲۱,۴۳۴۶۸۳,۴۲۵,۲۰۶
اتریوم۱,۲۳۸۳۹,۴۷۷,۹۸۲
تتر۰٫۹۹۳۱,۸۴۸
یو اس دی کوین۱۳۱,۸۶۴
بایننس کوین۲۳۹۷,۶۱۶,۰۹۸
ریپل۰٫۳۶۱۱,۶۷۸
بایننس۰٫۹۹۳۱,۸۴۹
کاردانو۰٫۵۰۱۶,۰۵۳

پاسخ دادن