واتس‌اپ صاحب امکانات جدیدی می‌شود

مدیرعامل فیس بوک اعلام کرد: واتس‌اپ به زودی امکان دسترسی همزمان به این پیام رسان از چند دستگاه و گزینه های بیشتر برای قابلیت پیام های محو شونده را عرضه می کند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک، (شرکت مادر واتس‌اپ) اعلام کرد که پشتیبانی از دسترسی همزمان به واتس‌اپ در چند دستگاه به زودی افزوده خواهد شد. ویل کت کارت، مدیر واتس‌اپ گفت: کاربران می توانند حداکثر چهار دستگاه را به یک حساب کاربری متصل کنند. این شرکت پیام رسان همچنین سرگرم کار برای معرفی یک اپلیکیشن واتس‌اپ اختصاصی برای آی پد است.

زاکربرگ اظهار داشت: همگام کردن صحیح پیام ها و محتوا در چندین دستگاه حتی وقتی شارژ گوشی شما رو به پایان است چالش فنی بزرگی است اما ما این مسأله را حل کردیم و به دنبال عرضه این امکان در آینده نزدیک هستیم. این سرویس پیام رسان سال گذشته قابلیتی را برای تعیین مدت زمان هفت روزه برای حذف شدن خودکار پیام ها معرفی کرد و اکنون به دنبال توسعه این قابلیت است تا به کاربران اجازه دهد تصاویر و ویدیوهایی را به اشتراک بگذارند که تنها می توانند یک بار مشاهده شوند.

زاکربرگ گفت: ما همچنین به دنبال عرضه قابلیت “یک بار مشاهده” هستیم تا کاربران بتوانند محتوایی را ارسال کنند که بمحض مشاهده شدن توسط دریافت کننده پیام، حذف شوند. کاربران واتس‌اپ گزینه ای را برای اجرای ناپدید شدن برای همه چت های جدید در این اپلیکیشن خواهند داشت. بر اساس گزارش تک کرانچ، زاکربرگ و کت کارت اظهار کردند: این قابلیت ها در نسخه بتای عمومی این پیام رسان ظرف یک یا دو ماه آینده عرضه خواهند شد.

پاسخ دادن