واحدهای دانشگاه فنی و حرفه ای بی بهره از اینترنت رایگان

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: هنوز تمام واحدهای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای از اینترنت رایگان بهره مند نشده‌اند.


تهران- اقتصادبرتر- ۰۹ اردیبهشت ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم ، غلامرضا کیانی درباره رایگان شدن اینترنت آموزشکده و دانشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: هنوز تمام واحدها آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از اینترنت رایگان بهره مند نیستند، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش هستند از طریق مجموعه های خصوصی که سرویس دهنده هستند، این کار را انجام دهند.

وی درباره آخرین وضعیت آموزش مجازی در واحدهای دانشگاه فنی و حرفه ای ادامه داد: بدون استثنا تمام ۱۷۵ مرکز آموزشی دانشگاه، هم آموزش مجازی برخط و هم برون خط را اجرا می کنند و اکثریت دروس نظری دانشگاه فنی و حرفه ای به صورت مجازی ارائه می شود.

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: برای درس های عملی که قابلیت پوشش دادن نداشته باشند نیز با تصویب کمیته های مرتبط با دانشکده درحال برنامه ریزی هستیم، اگر دانشگاه ها بازگشایی شوند، این دروس به صورت حضوری ارائه می شود و در غیر این صورت باید فکر دیگری برای آن شود، در هر صورت برای آنها هم حداقلی از جلسات ممکن را برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: LMS (سیستم آموزش مجازی) دانشگاه نیز که قبلا وجود نداشت، راه اندازی شده است و با قدرت این کار را دنبال می کند.

وی درباره شهریه ها نیز توضیح داد: در خصوص شهریه ها مطابق با سیاست های وزارت علوم عمل خواهیم کرد، درصورتی که احیانا واحدی حذف شود و یا در موارد نادری حذف ترم صورت گیرد، براساس سیاست های وزارت علوم و تصویب هیات امنا عمل خواهیم کرد.

پاسخ دادن