وام قرض الحسنه برای ۲۰ هزار زوج

هم‌زمان با ۲۷ اردیبهشت‌ماه و در سومین سال‌روز اتصال بانک آینده به سامانه ازدواج بانک مرکزی ج.ا.ایران، تعداد زوج‌های جوانی که از وام ازدواج این بانک، بهره‌مند شدند؛ از مرز ۲۰ (بیست) هزار نفر، عبور کرد .

تهران- اقتصاد برتر- ۲۹ اردیبهشت ۹۷
با گذشت سه سال از فعالیت بانک آینده در این حوزه، تعداد واجدان شرایط تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج که بانک آینده را بدین‌منظور انتخاب کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون حضور در صف انتظار از مزایای این تسهیلات، در مجموع به ارزش تقریبی ۲ (دو) هزار میلیارد ریال، بهره‌مند شدند؛ به بیش از ۲۰ (بیست) ‌هزار نفر رسید .
شایان ذکر است؛ بر اساس سهمیه ابلاغی بانک مرکزی ج.ا.ایران، پیش‌بینی می‌شود؛ تا پایان سال، بیش از ۸ (هشت‌) هزار نفر از جوانان عزیز نیز مشمول دریافت وام ازدواج از بانک آینده شوند که بدین‌منظور، ۱۴۰ شعبه از مجموع ۱۹۷ شعبه بانک آینده در سراسر کشور، با کمال افتخار و با نهایت سرعت و سهولت، آماده ارائه خدمات به این عزیزان خواهند بود .
بانک آینده همواره می‌کوشد؛ در این مسیر خیر، پیشتاز بوده و مؤید این امر، پرداخت بیش از ۱۰۰۰ (یک‌هزار) مورد وام قرض‌الحسنه ازدواج، از آغاز سال ۱۳۹۷ به متقاضیان، (با وجود تعطیلات نوروزی)، بوده است .

پاسخ دادن