وام ۵۰ میلیونی بانک رفاه به چه کسانی تعلق می گیرد؟

زمان پرداخت وام مشاغل آسیب دیده از کرونا مشخص شد

بانک رفاه کارگران در راستای تحقق شعار سال و نیز حمایت از تولیدات داخلی، طرح تسهیلاتی رفاه کالا را به اجرا گذاشت.


تهران- اقتصادبرتر- ۰۹ خرداد ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک در سال “جهش تولید” و با هدف کمک به ایجاد اشتغال، حمایت از تولیدات داخلی و توسعه اقتصادی کشور، در قالب طرح رفاه کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مشروط به دریافت حقوق از این بانک و همچنین تمامی افراد حقیقی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات تخصیص می دهد.

گفتنی است، نرخ سود این تسهیلات ۱۵ درصد و با بازپرداخت ۳۶ ماهه و به منظور خرید لوازم خانگی، اداری مبلمان و … و بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب است.

29 نظر از مردم

  1. سلام من الان حدود دو ماه درخواست وام بازنشستگی از بانک رفاه دادم تمام مدارک ومدارک دو ضامن را داده ام چه جوری است هر وقت زنگ می زنم بانک می گوید فعلا جلوی وام را بسته اند من تا کی باید صبر کنم ؟ اگر وام نمی دهید مردم را سر کار نذارید .

  2. تسهیلات خرید لوازم چیه پول وام رو بدین شاید الان نخوایم خرج کنیم یا کار تعمیرات داشته باشیم من پبش پرداخت خونه می خوام بدم باید حتما یخچال بخریم یکی دیگه سود کنه از ما که سود میگیرین پس وام بازنشسته و مستمری بگیر نیست وام افزایش فروش کارخونه ها و نماینده های فروش

پاسخ دادن