واکنش شخصیت های ایران نسبت به ترور فخری زاده

شخصیت های لشگری و کشوری در واکنش به ترور دانشمند هسته ای ایران ، ضمن محکوم کردن این جنایت ، این اقدام را تلویحا کار رژیم صهیونیستی دانسته و تاکید کردند انتقام این جنایت را خواهند گرفت.

تهران – اقتصاد برتر –  ۷ آذر ۹۹

  • رئیس مجلس

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت ، وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ… إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ…» آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفری و انتقامی بازگشت می کنند.

  • سرلشکر باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح

انتقام سختی در انتظار آمران و عاملان این اقدام کور خواهد بود. گروه های تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.

  • وزیر امور خارجه

محمد جواد ظریف در واکنش به ترور محسن فخری زاده ، نوشت ،  این عمل بزدلانه که شواهد جدی از نقش اسرائیل در آن دیده می شود، نشان دهنده جنگ طلبی از سر بیچارگی مرتکبین آن است. ایران جامعه بین المللی خصوصاً اتحادیه اروپا را به پایان دادن استانداردهای دوگانه شرم آور خود و محکوم کردن این عمل تروریستی دولتی فرامی خواند.

  • سردار دهقان مشاور رهبری

سردار دهقان ضمن تبریک و تسلیت بمناسبت شهادت فخری زاده نوشت ، شب بلند است و قلندر بیدار ، وی تاکید کرد انتقام سختی از تروریست ها خواهیم گرفت.

  • امیر حاتمی وزیر دفاع

امیر حاتمی وزیر دفاع در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده نوشت: «دشمن تحمل دانشمندان کشور را ندارد و به شهادت رساندن آن ها عمق کینه آن ها را آشکارتر می کند.»

  • آشنا مشاور رئیس جمهور

مشاور رئیس جمهوری نوشت ، نوآوری های پیشرفته دفاعی تداوم خواهد داشت. آشنا در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت ، سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع یادگاری ماندگار و فخر آفرین از شهید فخری زاده است .

پاسخ دادن