وزارت کشور : جشن های خیابانی ممنوع

وزارت کشور اعلام کرد از امروز برگزاری تجمعات خیابانی با نامه جشن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری یا شوراها ممنوع است .


تهران – اقتصاد برتر – ۳۱ اردیبهشت ۹۶
برگزاری مراسم جشن توسط ستاد منتخبین ملت در ریاست جمهوری و شوراها نیاز به مجوز فرمانداری دارد
وزارت کشور اعلام کرد: از امروز حضور در خیابان ها برای برپایی جشن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیازمند مجوز فرمانداری هاست.
وزارت کشور طی اطلاعیه اعلام کرد: از امروز حضور در خیابان ها برای برپایی جشن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها نیازمند مجوز فرمانداری هاست. متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت فهیم و بزرگوار ایران
اکنون که بحول و قوه الهی با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران افزوده و عزم ملی خویش را در دنیا به نمایش درآوردید و بنا به کلام ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب شما مردم برنده اصلی انتخابات هستید و عموماً شادی خود را در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت به منصه ظهور رساندید، بدینوسیله از همگان انتظار می رود بمنظور حفظ آرامش و سهولت تردد مردم و جلوگیری از مزاحمت ها و سوء استفاده های احتمالی، از امروز از حضور در خیابان ها و معابر برای برپایی جشن خودداری نموده و چنانچه ستاد منتخبین ملت در ریاست جمهوری و شورا ها متقاضی برگزاری مراسم باشند با مراجعه به فرمانداری شهرستان محل خود برای هماهنگی و دریافت مجوز در زمان و مکان مشخص اقدام نمایند. رجاء واثق داریم خادمان خود را در این راه یاری و با نیروی انتظامی نیز همکاری خواهید نمود.
ستاد انتخابات کشور

پاسخ دادن