وعده نوبخت برای پرداخت حق مناطق جنگی بازنشستگان

رئیس سازمان برنامه و بودجه، در دیدار با نمایندگان بازنشستگان، در خصوص حق مناطق جنگی بازنشستگان و عملیاتی شدن آن، قول اجرایی شدن و صدور احکام را داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایلنا، بازنشستگان مطالباتی دارند که باید قبل از پایان کار دولت دوازدهم برآورده شود که اگر به درازا بکشد و به دولت بعدی موکول شود، ممکن است در روند اجرای آن‌ها اختلال ایجاد شده یا برای مدتی دچار وقفه شود. به همین دلیل است که بازنشستگان دغدغه‌های بسیار دارند و در همین راستا در هفته‌ای که گذشت، با محمدباقر نوبخت (رئیس سازمان برنامه و بودجه) یک نشست برگزار کردند.

حاضران در این نشست می‌گویند: پس از طرح مسائل و مشکلات بازنشستگان، نوبخت در خصوص مطالبه بازنشستگان پیش از موعد اظهار داشت: انشاءالله با دائمی شدن همسان‌سازی حقوق، مشکل  این گروه از  بازنشستگان  هم خیلی کمتر خواهد شد. رئیس برنامه و بودجه کشور در خصوص حق مناطق جنگی بازنشستگان و عملیاتی شدن آن، قول اجرایی شدن و صدور احکام را داد.

به گفته بازنشستگان، نوبخت در ادامه در مورد فوق‌العاده ویژه کادر بهداشت و درمان و نیز حذف بند ۷ لایحه رتبه‌بندی نیز  اظهار داشت: هیچ نگرانی نداشته باشید؛ تمام این مشکلات حل خواهند شد.

2 نظر از مردم

  1. جناب نوبخت با سلام وعرض ادب واحترام کم کم به پایان دولت دوازدهم میرسیم بیا صوابی کن ودل بازنشستگان مناطق جنگی را شاد کن انشاالله هیچ وقت آرزو بدل نمانید تا دعای خیر ما برکت راهت باشد .از دستوریکه در این مورد صادر میفرمایید کمال تشکر را داریم.از ایزد منان سلامتی وتندرستی وتوفیق روز افزون برایتان خواستارم.

  2. جناب آقای نوبخت باسلام وخدا قوت از قول مساعددرخصوص مناطق جنگی در جلسه ۱۴۰۰/۳/۲۸ کمال تشکر را داریم خداوند بشما سلامتی وعمر باعزت عنایت فرماید.

پاسخ دادن