پاداش ۵۰۰ میلیونی برای برد استقلالی‌ها

باشگاه استقلال بابت پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل الهلال به اعضای این تیم پاداش می‌دهد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۰ فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، با پیشنهاد امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال و موافقت اعضای هیأت‌مدیره، پاداش ویژه‌ای به دلیل پیروزی مقابل الهلال در نظر گرفته شد.

بر این اساس مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان پاداش ویژه به اعضای تیم فوتبال استقلال پرداخت می‌شود.

تیم فوتبال استقلال ایران شامگاه دوشنبه موفق شد با نتیجه ۲ بر یک الهلال عربستان را در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد.

بازتاب پیروزی استقلال برابر الهلال در رسانه‌های عربی

سایت العاجل عربستان:الهلال در شوت زنی عملکرد ضعیفی از خود نشان داد و تنها شوت دقیق این تیم توسط گومس بود که به گل تبدیل شد. الهلال با وجود آنکه در این دیدار تن به شکست داد اما به خاطر تساوی الدحیل در صدر جدول رده‌بندی این گروه باقی ماند.

یورو اسپورت: استقلال دست به شگفتی بزرگی زد و توانست نخستین شکست ” الزعیم” را رقم بزند. نماینده ایران خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و توانست با یک ضربه سر دروازه المعیوف را باز کند. استقلال به بازی هجومی خود ادامه داد و توانست گل دوم را هم در همان نیمه نخست به ثمر رساند تا با دو گل پیروزی به رختکن برود.

استاد الدوحه:استقلال توانست در دیدار برابر الهلال با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید. نماینده ایران بازی را بهتر آغاز کرد و در همان نیمه نخست با دو گل پیروزی به رختکن رفت. الهلال در نیمه دوم توانست یک گل به ثمر رساند اما در نهایت تن به شکست داد و با توجه به تساوی الدحیل در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

نواف العابد هافبک الهلال: خستگی دلیل شکست برابر استقلال بود

بعضی می‌گویند که شکست در دربی برابر النصر روی ما تأثیر گذاشت و باعث شکست برابر استقلال شد اما چنین چیزی صحت ندارد. ما در رقابت‌های مختلف برای قهرمانی تلاش می‌کنیم و طبیعی است که گاهی اوقات تیم خسته شود.

تن به شکست دادیم اما هنوز در صدر جدول رده‌بندی جای داریم. سه دیدار دیگر پیش رو داریم و می‌خواهیم با پیروزی در هر سه دیدار به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کنیم.

پاسخ دادن