پانزده سال خدمت صادقانه بانک پاسارگاد

پانزده سال خدمت صادقانه؛ نگاه بانک پاسارگاد، خلق آینده‌ای پایدار برای ایران‌زمین است

بانک پاسارگاد مفتخر است که در آستانه آغاز شانزدهمین سال فعالیت خود، با اتکا به لطف پروردگار متعال و به پشتوانه‌ الطاف امام علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، توانسته نقشی سازنده در رونق تولید ملی و اشتغال‌زایی ایفا کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۳ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک در تاریخ ۲۳آذر۱۳۸۴، با افتتاح اولین شعبه در شهر مشهد مقدس، فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد و با شعار «مشتری ذات بانک است»، عرصه متفاوتی را در خدمت‌رسانی به مشتریان –آن‌چنان که شایسته هم‌میهنان گرامی است- ارائه کرد.

بانک پاسارگاد، به‌عنوان بانک هزاره سوم، در بخش ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک، با بهره‌گیری از بهترین‌ و خلاق‌ترین جوانان کشور، موفق به خلق خدماتی ماندگار در این بخش شد که امنیت، سرعت و راحتی را در انجام امور بانکی، برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

این بانک با هدف ایجاد رونق در اقتصاد، افزایش تولید و اشتغال‌زایی برای جوانان این مرز و بوم، ضمن شناسایی دقیق نیازها و نقاط قابل بهبود، چرخ اقتصاد را در بخش‌های مختلف معدن، انرژی و … به حرکت درآورده و کشور را به خودکفایی و ایجاد زمینه برای محرومیت‌زدایی رسانده است.

#بانک_پاسارگاد در کنار انجام فعالیت‌های اقتصادی، به ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نیز نگاه ویژه‌ای داشته است؛ ساخت ۷هزار تخت بیمارستانی در نقاط مختلف کشور، ساخت چندین مدرسه و کتابخانه در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور، حمایت از نخبگان و نفرات برتر آزمون‌های سراسری، حمایت از هنر و هنرمندان، حمایت از ورزش ملی کشور، انجام اقدامات مختلف حمایتی در هنگام وقوع بلایای طبیعی، شیوع ویروس کرونا و ایجاد بحران در کشور و … از اقداماتی است که در کارنامه بانک پاسارگاد به ثبت رسیده است.

بانک پاسارگاد همراهی و همدلی مشتریان ارجمند خود را در مدت پانزده سال خدمت صادقانه ارج می‌نهد و به امید فردایی روشن‌تر برای ایران‌زمین، در جهت سازندگی و خلق آینده‌ای پایدار برای میهن عزیزمان، گام‌های استوارتری برمی‌دارد.

پاسخ دادن