پرسنل خانم بانک های ملی و صادرات خانه نشین شدند

اقتصاد برتر

روز گذشته در خبرها آمده بود که بانک ملت به کارکنان زن خود به جهت مقابله با ویروس کرونا مرخصی همراه با حقوق داده است.

تهران- اقتصادبرتر- ۱۴ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از اخبار بانک، حال روز گذشته بانک‌های بزرگ ملی و صادرات نیز همسو با بانک ملت این اقدام جالب توجه را انجام داده و به پرسنل خانم خود مرخصی های تشویقی و استعلاجی داده اند.

بانک ملی به پرسنل خانم خود که فرزند زیر ۸ سال دارند گفته که تا اطلاع ثانوی می‌توانند به مرخصی بروند.

همچنین این بانک مایعات ضدعفونی کننده جهت استفاده پرسنل به شعبات خود ارسال کرده است.

در خبر دیگر با نظر مدیرعامل بانک صادرات، با پیشنهاد اعطای معافیت از کار بانوان همکار دارای فرزند خردسال و یا شاغل به تحصیل در مقطع ابتدایی تا اطلاع ثانوی و زمان کنترل ویروس کرونا با حفظ حقوق و مزایا موافقت شده که این معافیت جزء مرخصی آنان محسوب نمیشود و حضور بانوان همکار در محیط کار به شرط رضایت و خواست خودشان امکانپذیر است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون نیز برای پرسنل خانم خود که فرزند زیر ۱۰ سال دارند برای سه روز پایانی هفته مرخصی در نظر گرفته است.

2 نظر از مردم

  1. با سلام،ضمن قدردانی از اقدام شایسته بانک صادرات ،با توجه به عدم کنترل ویروس کرونا تاکنون،بانک صادرات زنجان از بانوان همکار با شرایط فوق دعوت به شروع بکار مجدد از روز شنبه ۲۴ اسفند نموده است.که با توجه به مغایرت با بخشنامه فوق و عدم رضایت خود همکار جهت حضور در بانک،در صورت ابتلا به بیماری همکار و یا خانواده ایشان ، پاسخگویی مستقیما با مدیر عامل زنجان خواهد بود.

پاسخ دادن