پوری‌حسینی و یکه‌زارع همچنان در بازداشت

اقتصادبرتر

سخنگوی قوه‌ قضائیه گفت: این افراد کماکان در بازداشت به سر می‌برند و باید دید در ادامه تحقیقات، چه مسائل و تصمیماتی پیش می‌آید.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ شهریور ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از تسنیم، غلامحسین اسماعیلی درباره آخرین وضعیت پرونده پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی و هاشم یکه‌زارع مدیرعامل ایران خودرو و اینکه آیا قرار بازداشت این افراد به وثیقه تبدیل شده است یا خیر گفت: این افراد کماکان در بازداشت به سر می‌برند و باید دید در ادامه تحقیقات، چه مسائل و تصمیماتی پیش می‌آید.

سخنگوی قوه‌ قضائیه در پاسخ به سوال دیگری درباره آخرین وضعیت برادران صدرالساداتی گفت: همان‌طور که اعلام شده، بازداشت نشده‌اند و بقیه ماجرا به زودی مشخص می‌شود.

روز گذشته (پنجشنبه) ۱۴ شهریور بود که اخبار مبنی بر مفقود شدن برادران صدرالساداتی مطرح شد و برخی افراد در فضای مجازی از احتمال بازداشت آنها خبر دادند اما دادسرای ویژه روحانیت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نظر به انتشار خبر بازداشت روح الله صدر الساداتی و برادرانش در فضای مجازی به اطلاع می‌ رساند هیچگونه اقدام قضایی در خصوص بازداشت مشارالهیم ازسوی دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت صورت نگرفته است.

درباره احتمال ربوده شدن این افراد نیز یک منبع مطلع پیشتر گفته است: احتمال ربایش برادران صدرالساداتی که از روز چهارشنبه مفقود شده اند، منتفی بوده و ارزیابی نهادهای ذیربط بر اختفای اختیاری و هدفمند آنان به عنوان گزینه اصلی قابل پیگیری تاکید دارد.

دادسرای ویژه روحانیت: هیچ اقدام قضایی علیه برادران صدرالساداتی صورت نگرفته است

سید مهدی صدرالساداتی روحانی افشاگر اینستاگرام که پست های انتقادی اش از برخی مسئولان مشهور بود گم شده است.

سید مهدی صدرالساداتی کیست؟

سید مهدی صدرالساداتی که در اینستاگرام با هشتگ «#نه_به_اشرافی_گری» شناخته می شود، پیش از این از برخی مسئولان انتقاد کرده بود که دچار اشرافی گری شده اند. انتقادی که البته بی پاسخ نمانده و منتقدان او، این روحانی را متهم به تندروی کردند.

پاسخ دادن