پیشنهاد لغو پرواز‌های اروپایی و افزایش جریمه

استاندار تهران با اشاره به عدم همکاری مسافران پرواز‌های خارجی در انجام تست پی سی آر و قرنطینه شدن از پیشنهاد لغو پرواز‌های خارجی اروپایی به ستادملی کرونا خبر داد.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۴ اسفند ۹۹
به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی‌بندپی در جلسه ستاد کرونا استان تهران اظهار داشت: برگزاری هرگونه مراسم بهارانه، تجمعات و نمایشگاه‌های نوروزی ممنوع است و باید از هرگونه تجمعات پرهیز شود؛ همچنین طبق گزارش‌های اعلام شده از سوی نیروی انتظامی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۷۰ خودرو به علت تردد در ساعات ممنوع جریمه شده اند.

وی در مورد پرواز‌های خارجی افزود: متاسفانه افرادی که از خارج کشور وارد می‌شوند همکاری‌های لازم را جهت انجام تست پی سی آر و قرنطینه شدن انجام نمی‌دهند؛ پیشنهاد استانداری تهران به ستاد ملی کرونا لغو و توقف ۲ الی ۳ هفته‌ای تمام پرواز‌های خارجی اروپایی به ایران است.

استاندار تهران خاطر نشان کرد: کسانی که با علم بر بیماری خود در جامعه حضور پیدا می‌کنند و موجب آلودگی افراد دیگری می‌شوند تنها ۲۰۰ تومان جریمه می‌شوند؛ از دیگر پیشنهادات ما به ستاد ملی کرونا افزایش جریمه این‌گونه افراد است.

پاسخ دادن