پیش‌بینی «دیلی‌میل» از اتفاقات سال ۲۰۱۷؛ عربستان آبستن یک کودتای درون‌خاندانی است

یک روزنامه انگلیسی پیش‌بینی کرد در سال جدید میلادی کودتایی از درون خاندان سلطنتی در عربستان اتفاق می‌افتد و جهان با بحران اقتصادی تازه‌ای روبرو می‌شود.
روزنامه انگلیسی دیلی‌میل در گزارش پایان سال ۲۰۱۶ خود برای سال جدید میلادی پیش‌بینی اتفاقاتی را کرد که از آن جمله انتخابات زودهنگام در انگلیس است.
در گزارش دیلی میل آمده است، خانم ترزا می نخست وزیر کنونی انگلیس با به جریان انداختن فرآیند برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) مجبور به کناره‌گیری خواهد شد که در پی آن انتخابات سراسری زودهنگام برگزار می‌شود.
دیلی میل پیش بینی کرد انتخابات زودهنگام در انگلیس منجر به پیروزی قاطع و بی‌سابقه حزب محافظه‌کار و کناره‌گیری جرمی کوربین رهبر کنونی حزب اپوزیسیون خواهد شد.
در ادامه این روزنامه انگلیسی پیش بینی کرد، در سال ۲۰۱۷  دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا رابطه خوبی را با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواهد داشت که این مساله در نظر برخی سازمان‌های امریکایی از جمله سیا ناخوشایند خواهد شد.
این گزارش همچنین نوشت؛ در سال ۲۰۱۷ رژیم آل سعود از درون کاخ با کودتا مواجه خواهد شد و سلمان که به دلیل مداخلاتِ عربستان در یمن و سوریه وجهه نامناسبی دارد، کنار زده شده و به جای وی محمد نایف سلطنت را به دست می‌گیرد.
همچنین دیلی میل در ادمه گفت سال ۲۰۱۷ سالیست که اقتصاد جهانی دچار شکست شده و آنچه آمار صندوق بین‌المللی پول نشان می‌دهد، جهان دچار بحران اقتصادی خواهد شد و ناحیه یورو سقوط می‌کند.
این روزنامه انگلیسی همچنین پیش‌گویی کرد در خاورمیانه نیز اتفاقات تازه‌ای روی می‌دهد و ایران،‌ روسیه و ترکیه با همکاری یکدیگر چتر تازه‌ امنیتی ایجاد کرده که تهدیدی برای عربستان سعودی و سلسله کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس خواهند بود.
دیلی میل در ادامه نوشت، در سال ۲۰۱۷ داعش شکست سختی در سوریه، عراق و شرق آسیا می‌خورد و ارتش پاکستان هم طالبان را کنار می‌زند.

 

پاسخ دادن