پیش بینی قیمت طلا از ۱۳ تا ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

یک کارشناس اقتصاد درباره تحلیل قیمت طلا در هفته ای که گذشت، گفت: طبق پیش بینی هفته قبل، اونس بین دو قیمت ۱۷۹۰تا ۱۷۵۵در نوسان بود و طلا روند خنثی را در پیش گرفت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر، علی حیدری کارشناس ارز درخصوص تحلیل و پیش بینی هفتگی قیمت طلا در روزهای ۱۳ تا ۱۷ اردیبهشت ماه افزود: این هفته بیشتر نگاه ها به رویدادهای آمریکا است. انتظار می رود اخبار ابتدای هفته بازار را شگفت زده نکند. اما با پیش رفتن به پایان هفته جاری روند صعودی انس کمتر خواهد شد.

وی درخصوص پیش بینی فاندامنتال هفتگی اونس گفت: رشد قیمت لحظه ای طلا تا ۱۸۰۰ دلار محتمل است. اما واکنش های اقتصاد آمریکا به رشد تورم هر لحظه می تواند نزول شدید در این کالای ارزشمند ایجاد کند.

روند این هفته انس در بیشتر مواقع نزولی است
این کارشناس اقتصادی درباره تحلیل تکنیکال هفتگی طلا افزود: در نمودار روزانه اندیکاتور RSI به عدد ۵۰ عقب نشینی کرده است که در کوتاه مدت نشان از روند صعود آرام است. این هفته مقاومت های ۱۷۸۴، ۱۸۰۰و ۱۸۲۰، حمایت های ۱۷۶۰، ۱۷۴۰و ۱۷۲۰ مهم می باشند.

حیدری در آخر درخصوص نظرسنجی بین الملل گفت: میانگین قیمت طلا برای هفته جاری۱۷۷۴ دلار در هر انس اعلام شده است و روند طلا در بیشتر مواقع نزولی آرام است.

پاسخ دادن